Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Galeria 13 zaprasza na koncert Joanny Kiszkurno


GALERIA 13 zaprasza na koncert muzyczny w wykonaniu  Joanny Kiszkurno z Ciechanowa, który odbędzie się w niedzielę 22 stycznia 2023 r. o godzinie 17.00 w restauracji „U Kubary”  ul. Stary Rynek 7 (I piętro). To nowe miejsce na mapie kulturalnej Mławy. W czasie miłej kawiarnianej atmosfery będzie można posłuchać utworów z repertuaru Ewy Demarczyk i Anny German. Wstęp wolny.


Joanna Kiszkurno. Urodziła się i mieszka w Ciechanowie od 1974 roku. Spełniona żona, matka, teściowa i od niedawna babcia. Rodzina to największy jej skarb.

Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Orylskiej,
do Liceum Ekonomicznego o kierunku finanse i rachunkowość, również przy tej ulicy. Studiowała w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki, gdzie uzyskała tytuł magistra pedagogiki społecznej.

Praca zawodowa od samego początku dotyczyła kontaktów z drugim człowiekiem. Rozpoczynała jako sprzedawca w sklepie spożywczym, z bielizną, sukniami ślubnymi. Prawie 9 lat związana była z Telekomunikacją Polską jako telefonistka, operator urządzeń, kierownik sekcji obsługi klienta. Prowadziła również własną działalność gospodarczą – salon fryzjerski. Aktualnie od ponad 12 lat pracuje jako doradca zawodowy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ciechanowie. Należy do Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich, Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej, Stowarzyszenia Sokołówek, od 2018 roku jest radną miasta Ciechanów.

Kocha śpiew, próbuje też przelewać na papier swoje przeżycia, przemyślenia dotyczące otaczającego świata w formie pamiętnika, rzadziej wiersza.

Lubi aktywność fizyczną: spacery, morsowanie, ćwiczenia fizyczne. Chętnie czyta książki, spędza czas w lesie, nad morzem, na wsi.

Zaprasza i poleca Janusz Dębski – opiekun „Galerii 13”                       

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x