Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Podróż koleją jak za dawnych czasów. Specjalny pociąg turystyczny na trasie Ostrołęka – Szczytno


fot.infoprzasnysz.com


Specjalne pociągi turystyczne przejadą linią nr 35 Ostrołęka – Szczytno. Na pokład zaprasza Turystyka Kolejowa TurKol.pl wspólnie z przewoźnikami kolejowymi Cargo Master i ARRIVA RP w ramach Markowego Produktu Turystycznego TurKol.pl. Przejazdy zaplanowano w piątek, sobotę i niedzielę 24, 25 i 26 lutego 2023 roku.

„Pociągi przejadą odcinkami głównych i lokalnych linii kolejowych przebiegających na terenie województw kujawsko – pomorskiego i mazowieckiego, jak zawsze będzie także okazja dla sympatyków kolei do „zaliczenia” linii całkowicie zapomnianych lub nieczynnych w ruchu pasażerskim” – informuje Turystyka Kolejowa TurKol

Pociąg z Ostrołęki wyruszy 25 lutego. Przejazd na trasie Ostrołęka – Szczytno potrwa 90 minut. Do realizacji przejazdu organizatorzy zaplanowali skład spalinowego zespołu trakcyjnego serii MR/MRD.

Skład pociągu będzie oferował pasażerom komfortowe warunki podróżowania w dwóch członach (wagonach) z bezprzedziałową organizacją przestrzeni pasażerskiej.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jaśko
Jaśko
24 dni temu

Mamy potencjał nie mamy nic dramat

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x