Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny mistrzowski tytuł dla drużyny z SP 7


11 stycznia 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Mławskiego w mini koszykówce chłopców. 


W ostatnim meczu turnieju, zawodnicy z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie, zmierzyli się z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 4. Mecz był bardzo wyrównany i do ostatniego gwizdka sędziego trwała walka o zwycięstwo. Ostatecznie chłopcy z  „siódemki” rzucili o jeden kosz więcej, co przechyliło szalę zwycięstwa na ich korzyść. Tym samym zajęli pierwsze miejsce, powtarzając sukces z ubiegłego roku.

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x