Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Sound chilli i tequili” Rock Blues band live to propozycja na dzisiejszy wieczór w Mławie


„Sound chilli i tequili” Rock Blues band live już kolejne z muzyką na żywo i propozycja na dzisiejszy, przedsylwestrowy wieczór. Każdy, kto przyjdzie w piątek, 30 grudnia do Pizzerii Peperoni w Mławie, będzie mógł posłuchać na żywo autorskich utworów z pogranicza rocka bluesa i jazzu. Start o godz. 20:00. Wstęp jest darmowy.


Tym razem w Mławie wystąpią: „Starsi Band” z Mławy, „Megafon” z Mławy, „Maciej Komorowsky Band” z Pułtuska, „Jam Session” i inni muzycy gościnnie zaproszeni do wspólnego grania.

– Tym razem będziemy mogli spotkać się i posłuchać na żywo autorskich utworów z pogranicza rocka bluesa i jazzu. Będzie można również usłyszeć  nowe aranżacje znanych i lubianych wykonawców. Serdecznie zapraszamy – mówią organizatorzy „Sound chilli i tequili” Rock Blues band live.

IP, materiały organizatora

Program „Sound chilli i tequili” Rock Blues band live:

20:00 – „Starsi Band” z Mławy

21:00 – „Megafon” z Mławy

22:00 – „Maciej Komorowsky Band” z Pułtuska

23:00 – „Jam Session” i inni muzycy gościnnie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Basia
Basia
1 miesiąc temu

Brawa dla pomysłodawców i organizatorów. Ktos musi zastępować niemrawy MDK. Taki koncert zamiast w ciasnym pubie mógłby się odbyć na piętrzze w domu kultury.

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Basia

Oczywiście że mógłby się odbyć w DOMU KULTURY– ale Pani dr. najlepiej się czuje na wieczorkach tanecznych— innych kameralnych form nie uznaje — i taka jest ta nasza MŁAWSKA KULTURA —informacja organizatora bardzo ciekawa, WSTĘP WOLNY— wstęp darmowy ???

Basia
Basia
1 miesiąc temu

Można zamówić pizze i piwo i to będzie zarobek właścicela lokalu. Plus reklama tego miejsca.

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Basia

Chodziło mi raczej o słowa przekazu– PRAWIDŁOWO WINNO BYĆ WSTĘP WOLNY !!!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x