Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pozostawił ślady butów na śniegu i było coś jeszcze


55-latek z posesji w Baboszewie ukradł ozdobne drzewko. Swoją zdobycz ukrył…w gołębniku i o niej zapomniał. Tego amatora cudzych rzeczy namierzyli jednak płońscy policjanci.


Kilka dni temu do płońskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Baboszewa. Kobieta poinformowała mundurowych, że z tarasu jej domu, ktoś ukradł jedną z ozdób – świecące, dwumetrowe drzewko. Sprawcy działali pod osłoną nocy, zostawiając na śniegu tylko ślady butów.

Kryminalni dwa dni później zatrzymali 55-letniego mieszkańca gm. Raciąż, którego podejrzewali o kradzież drzewka. Funkcjonariusze rozpoznali mężczyznę na zabezpieczonych nagraniach z kamer monitoringu. Na terenie posesji, gdzie mężczyzna zamieszkuje, w gołębniku policjanci znaleźli skradzioną ozdobę.

Zatrzymany mieszkaniec gm. Raciąż przyznał się do kradzieży. Twierdził, że gdy szedł przy domu pokrzywdzonej i zobaczył świecące drzewko, po prostu postanowił je zabrać.  Później o nim zapomniał.

Odzyskana przez policjantów ozdoba wróciła do właścicielki. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa sprawcy kradzieży grozi nawet 5 lat więzienia.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x