Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kotek w głębokiej studni. Druhowie z OSP  Turza Mała w akcji


fot. ilustracyjne


Dzięki działaniom podjętym przez druhów z OSP w Turzy Małej udało się wyciągnąć kotka, który wpadł do głębokiej studni w jednym z gospodarstw w Rumoce (gm. Lipowiec Kościelny). Żeby go ratować, trzeba było użyć specjalistycznego sprzętu.

Wczoraj, około godziny 12:34 strażacy otrzymali zgłoszenie o kotku, który wpadł do głębokiej studni w Rumoce. Do zdarzenia zadysponowany został zastęp OSP Turza Mała. Na miejscu okazało się, że studnia ma głębokość około 7 metrów, a na jej dnie było trochę wody. Druhowie uratowali pechowego kotka przy użyciu zestawu wysokościowego i zwrócili właścicielom.  Akcja trwała około godziny.

Aktualizacja.

Jak poinformowała nas właścicielka gospodarstwa, w którym doszło do zdarzenia, strażacy reanimowali kotka, jak się okazało w efekcie bezskutecznie i zwierzę nie przeżyło.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jagienka
Jagienka
5 miesięcy temu

Na strażaków zawsze można liczyć. Dziękujemy w imieniu swoim i wszystkich uratowanych zwierząt.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x