Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pijana matka wiozła autem czwórkę dzieci [FOTO]


2 promile – tyle alkoholu krążyło w organizmie 39-letniej kobiety, która samochodem osobowym marki Renault przewoziła 4 swoich dzieci. Mieszkanka gminy Susz przemieszczała się drogą ekspresową S7 i została zatrzymana w Pawlikach dzięki innemu użytkownikowi drogi, którego zaniepokoił tor jazdy kierującej pojazdem.


– W piątek (16.12.2022 r.) około godz. 13:00 dyżurny nidzickiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że drogą ekspresową S7 w kierunku Warszawy samochodem osobowym marki Renault najprawdopodobniej przemieszcza się nietrzeźwa kierująca i przewozi małe dziecko. Nidziccy policjanci natychmiast podjęli interwencję i zatrzymali wskazany pojazd na wysokości miejscowości Pawliki. Przypuszczenia co do stanu trzeźwości kierującej okazały się słuszne. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie 39-latki 2 promile alkoholu. Ponadto, mieszkanka gminy Susz przewoziła w samochodzie, który nie miał aktualnych badań technicznych czworo swoich dzieci w wieku od 3 do 16 lat. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i dowód rejestracyjny auta, a dziećmi zaopiekował się brat sprawczyni interwencji – podaje KPP w Nidzicy.

Niebawem kobieta za swoją nieodpowiedzialną jazdę odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 39-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. O zaistniałej sytuacji zostanie poinformowany również sąd rodzinny i nieletnich.

źródło: KPP Nidzica

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x