Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

TPZM zaprasza na promocję nowej książki


Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Mławskiej zaprasza 13 grudnia 2022 roku (wtorek) na godzinę 18.00 do sali Pałacu Ślubów w Parku Miejskim (d. Popówka) na promocję książki „Cmentarz parafialny w Mławie i jego tajemnice”, autorstwa Andrzeja Grochowskiego i Przemysława Miecznika. Promocja połączona będzie z wykładem ks. dr. hab. Ryszarda Knapińskiego zatytułowanym „Taniec Śmierci jako moralitet nie tylko na dawne czasy”.


źródło: TPZM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x