Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Złodziej próbował dostać się przez drzwi balkonowe


Kontynuując temat przedświątecznych kradzieży, mławska Policja przestrzega przed włamaniami. W minioną środę, na jednym z mławskich osiedli doszło do usiłowania włamania. Sprawca próbował dostać się do mieszkania przez drzwi balkonowe, skończyło się na ich uszkodzeniu. Okres przedświąteczny to pracowity czas dla przestępców, warto zachować maksymalną ostrożność.   


Do zdarzenia doszło w środę, w ciągu dnia, podczas gdy domownicy byli w pracy. Sprawca, próbował dostać się do mieszkania przez drzwi balkonowe. Uszkodził drzwi i futrynę. Policja ostrzega, grudzień to czas, w którym częściej dochodzi do kradzieży i włamań. Sprawcy obserwują mieszkania, ustalają kiedy domownicy wychodzą, czy lokatorzy reagują na obce osoby, pojawiające się w bloku. Warto zatem zachować czujność i maksymalną ostrożność. Najlepszym sposobem na złodzieja, jest  międzysąsiedzka pomoc i reakcja. Jeśli słyszymy coś podejrzanego lub widzimy osobę, która zachowuje się w sposób podejrzany, należy powiadomić Policję.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x