Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Orszak Trzech Króli także w Mławie


Mława dołączy do kilkuset miejscowości w Polsce i świecie, w których odbywa się Orszak Trzech Króli. We wtorek 29 listopada 2022 r. odbyło się pierwsze spotkanie komitetu organizacyjnego. Nieodzownym elementem każdego Orszaku jest wspólne, głośne, radosne kolędowanie ludzi, którzy idą za Trzema Królami ubranymi w piękne, barwne stroje. Tak ma też być i w Mławie.


Według zapowiedzi organizatorów, 6 stycznia 2023 r. mławski Orszak Trzech Króli wymaszeruje spod kościoła w parafii Matki Bożej Królowej Polski i przejdzie do miejskiego parku. Szczegółowy program poniżej.

12:00 Msza św. w par. Matki Bożej Królowej Polski

13:00 Wymarsz Orszaku

13:45 Zakończenie Orszaku w Parku miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie

Wspólny Polonez „Bóg się rodzi”

Wydarzeniem związanym z mławskim Orszakiem, będzie koncert kolęd w wykonaniu znanej góralskiej kapeli Mała Armia Janosika, który odbędzie się  7 stycznia 2023 r.  o godz. 19:00 w Parafii Świętej Rodziny w Mławie

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mówie wam
Mówie wam
2 miesięcy temu

kruli było 6 ściu . Tak swoją drogą nie wiecie co tam słychać u swetru

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x