Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 81-latka


fot. OSP


Tragiczny finał miały prowadzone na szeroką skalę poszukiwania zaginionego 81-letniego mężczyzny podprzasnyskiej miejscowości. Ciało zaginionego znalezione zostało wczoraj, w okolicy rodzinnego Karwacza. Trwa wyjaśnianie okoliczności jego śmierci.

Od kilku dni trwały poszukiwania zaginionego mieszkańca Karwacza. 81-letni mężczyzna ostatni raz widziany był 25 listopada 2022 roku. Akcję poszukiwawczą prowadziła przasnyska policja. Zaangażowani w nią byli również strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu i druhowie z jednostek OSP. We wtorek, 29 listopada do poszukiwań włączyli się także żołnierze. Na miejscu pojawił się także pies tropiący.

Służby do końca miały nadzieję na odnalezienie żywego człowieka. Niestety tak się nie stało. Zwłoki mężczyzny znaleziono w okolicy Karwacza. Służby doprowadził do nich pies tropiący. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci mężczyzny.

źródło: KPP Przasnysz/infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x