Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

26-letni mławianin chciał przechytrzyć policjantów. Jaki miał sposób?


fot.ilustracyjne


26-letni mieszkaniec Mławy podczas kontroli drogowej podawał się za swojego brata, jak się okazało powodem wprowadzenia w błąd funkcjonariuszy policji były aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

W ostatnią niedzielę w Ciechanowie na ul. Mościckiego 26-letni mieszkaniec Mławy próbował wprowadzić w błąd co do własnej tożsamości policjantów z Wydziału Prewencji ciechanowskiej komendy. Mężczyzna podczas legitymowania podawał dane swojego brata, w ten sposób próbował uniknąć odpowiedzialności za kierowanie samochodem wbrew sądowym zakazom.

Dzięki dociekliwości policjantów oraz skojarzeniu wizerunku mężczyzny z poprzedniej interwencji, szybko udało się ustalić, mężczyzna przedstawia się za 3 lata młodszego brata. 26-latek nie uniknie odpowiedzialności za kierowanie pojazdem wbrew sądowym zakazom a tych młody mieszkaniec Mławy ma na swoim koncie aż 6. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mieszkaniec Mławy za podawanie fałszywych danych osobowych został ukarany mandatem karnym.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Szydłowo
Szydłowo
1 rok temu

Szkoda, że Policjanci z Szydłowa 30-go lipca tego roku nie byli tacy dociekliwi, gdy to pijany ,,majun” uderzył w płot w Szydłowie i oczywiście powoli się tocząc oddalił się do domu swojego ojca. Tak łatwo uwierzyli mieszkańcowi Szydłowa, który przyszedł na miejsce zdarzenia przed przybyciem Policji i powiedział, że to on jechał co nie było prawdą. Nie wiem czym dla Policji się zasłużył ,,majun”, czy Policja dosłownie się go boi, że przez tyle lat jeździł na dwóch gazach po Szydłowie i nadal jeździ i nic, a o innych jego nielegalnych procederach nie chcę mówić na forum portalu. Podobno Policja mławska przejęła dochodzenie po tej kolizji i minęło już 4 miesiące i ,,majun” nadal jeździ samochodem, co oznacza, że nadal ma prawo jazdy, czyli wynika, że w Szydłowie niektórzy mogą więcej.

patol
patol
1 rok temu

5 lat wyroku

Ziomek
Ziomek
1 rok temu

Mogli mu nie zabierać.. Było by bez lipy.

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu

To cwaniaczek jeden

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x