Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Mikołajki nie w parku, ale przy ratuszu!


Organizatorzy zmieniają program miejskich  mikołajek, wracając do tradycyjnej formuły, a więc spotkanie z Mikołajem odbędzie się 6 grudnia na placu przy ratuszu miejskim.


Świętowanie Mikołajek rozpocznie o godz. 16.30 w sali na I piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie wręczeniem nagród dla laureatów konkursu „Świąteczna kartka od Burmistrza”. O godz. 17.00 odbędzie się spotkanie ze świętym mikołajem na placu przy ratuszu miejskim. Tego dnia każde dziecko otrzyma słodki upominek. W programie przewidziane są również gry i zabawy dla uczestników wydarzenia oraz występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalnych.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x