Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradł telefony. Szuka go Policja


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukuje sprawcy kradzieży czterech telefonów komórkowych w jednym ze sklepów ze sprzętem AGD i RTV na terenie Płońska.


Do zdarzenia doszło na początku listopada br., jednak fakt kradzieży ujawniony został później, po sprawdzeniu monitoringu. 

Mężczyzna, którego zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu, spędził w sklepie kilkadziesiąt minut. Skradzione telefony schował do czarnej torby, którą miał przy sobie. Wartość poniesionych strat to ponad 3 tys. zł.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach z monitoringu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku pod numerami telefonów: 47 703 35 00 (dyżurny KPP w Płońsku) lub 47 703 35 31 (Wydział Kryminalny KPP w Płońsku).

Informacje można przekazywać również mailowo na adres: kppplonsk@ra.policja.gov.pl.

Zapewniamy anonimowość.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk
Patryk
1 rok temu

Sobowtór Malika Montany 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x