Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Andrzejkowa zabawa SP 7 w Laboratorium Przygody [FOTO]


22 listopada uczniowie klasy II SP nr 7 a odwiedzili Laboratorium Przygody. Dzieci przywitała wiedźma Esmeralda , która zaprosiła ich swoim wyjątkowym zaklęciem na zabawę andrzejkową: Hokus – pokus, czary – mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.


W sali zapanowała magiczna atmosfera pełna tajemnic. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, podczas których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  ustawiania bucików, lania wosku oraz rozwiązywania „zaczarowanych” zadań. Za pomocą przygotowanych przez wiedźmę obrazków dzieci sprawdzały kim zostaną w przyszłości. Wszystkie wróżby przeplatane były zabawami przy skocznej muzyce. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Pewne jest to, że wszyscy świetnie się bawili.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x