Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Recital i wystawa malarstwa Zbigniewa Hofmana w Mławie


Zbigniew Hofman to znana mławianom postać. Koncert z udziałem artysty, który odbył się w 2021 r. w parku miejskim przyciągnął przed estradę wielu słuchaczy, ale poza muzyką ten tekściarz i kompozytor ma również inną pasję – malarstwo. Jego obrazy już wkrótce będzie można zobaczyć w Miejskim Domu Kultury w Mławie.


Wokalista i gitarzysta legendarnego zespołu Babsztyl odwiedzi rodzinną Mławę już 8 grudnia. Czwartkowe późne popołudnie będzie doskonałą okazją do wspomnień, wykonania kilku utworów, ale również obejrzenia wielobarwnych i zainspirowanych muzyką prac artysty. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w sali na I piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Od autora
Farba, pędzel, płótno i sztalugi to najlepszy sposób na stres związany z tym, co niesie życie codzienne i praca na scenie. Malarstwo jest dla mnie uzupełnieniem tego czego nie ma w muzyce. Można malować dźwiękiem, ale brakuje koloru. I tu go odnajduję. Cóż, ciągle się uczę, poszukuję siebie. Sprawia mi satysfakcję obserwacja, że wielu ludziom podoba się to, co robię i cieszy mnie fakt, że moje obrazy znajdują nabywców. Wiele prac przekazuję na akcje charytatywne, mogąc choć w ten sposób wspomóc potrzebujących. Na swoim koncie mam wiele wystaw połączonych z moją muzyką, przybliżając w ten sposób obie pasje. Z tego połączenia wziął się tytuł wystawy „Dźwiękiem Malowane” – recital i wystawa malarstwa.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x