Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znany youtuber i Mława. Tu nie wolno nagrywać


Nagrywanie filmiku w miejscu publicznym przez znanego youtubera zakończyło się interwencją mławskiej policji. Pierwszą część materiału z wizyty w Mławie zatytułowaną „Mława. Co może pójść nie tak? Wszystko, bo tu panują inne prawa. Szury dały głos i zrobiły robotę” można obejrzeć na kanale audyt obywatelski i według zapowiedzi jest to dopiero prolog.


„Idziemy z kamerami w miejsca nas interesujące, takie które z powodu naszych pasji, chcemy fotografować. Czasami ktoś próbuje to uniemożliwić. Wg nas najskuteczniej dba się o nasze prawa, kiedy w praktyce się je ćwiczy. Edukujemy w razie potrzeby i pokazujemy przy tej okazji, jak można stać na straży różnych praw, które posiadamy. Bronimy ich nawet w sytuacji, gdy ktoś w rozmowie z nami występuje z pozycji siły” – czytamy na stronie kanału.

Mława, a dokładniej dwa mławskie zakłady w dzielnicy przemysłowej stały się obiektem zainteresowania autora wielu innych video relacji publikowanych na wspomnianym kanale. Jak przebiegała i czym zakończyła się wizyta w Mławie można zobaczyć na poniższym filmiku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3.1 58 votes
Oceń artykuł
guest
692 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Erio
Erio
1 miesiąc temu

Wystarczy spojrzeć na nicki osób, które krytykują audytora oraz na stosunek ilości łapek w górę do łapek w dół. Ewidentnie widać iż pomimo że wydaje się że stosunek komentarzy wynosi mniej więcej pół na pół to jednak łapki w górę wyraźnie pokazują że ludzie jednomyślnie zgadzają się z audytorem. Widać że kilka osób pod różnymi nickami odpowiada w chamski i niezbyt inteligentny sposób na komentarze ludzi. Chciałbym zwrócić się do tych osób (moim zdaniem policjantów z Mławy i ich kolegów) Jesteście dnem. Nie tylko intelektualnym ale widać że nie nadajecie się do pracy, którą próbujecie wykonywać. Mam nadzieję że ludzie dookoła zaczną pluć wam w twarz, tylko na to zasługujecie 🙂

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Erio

Najgorzej jak ktoś nie umie na siebie spojrzeć obiektywnie. Nie czytam komentarzy, oprócz tego twojego i stwierdzam po tym co napisałeś, że jesteś dnem intelektualnym.
Łapki? – to jedna osoba może postawić ich i 200, a nawet tysiąc. Nie przeliczaj łapek, bo to jest śmieszne. Nie jestem też policjantem, bo uważasz, że wszyscy którzy mają inne zdanie od twojego to policjanci. Ten twój audytor piękna kase trzepie na tych filmikach, dzięki komu? – ano dzięki takim „intelektualistom” jak ty i śmieje się z was w głos.

Oki
Oki
5 miesięcy temu

https://www.mlawa.pl/twój czas twoje miejsce
Na pewno w areszcie 🙂 🙂

Cała prawda
Cała prawda
5 miesięcy temu

Bardzo madra wypowiedz…..Panie sierżancie, żal mi Pana, że dał się Pan zapędzić w kozi róg i nie ocenił prawidłowo sytuacji, która skończy się dla pana prawdopodobnie źle. Nie chce jednak pana oceniać, bo widzę że ma Pan mało służby i doświadczenia i ŻADNEGO WSPARCIA W DYŻURNYM KPP. To co się stało, się już nie odstanie. Podpowiem co powinien Pan zrobić jeśli już tak na siłę Pan chciał uzyskać dane osoby. Los zesłał Panu koło ratunkowe w postaci ochroniarza przechodzącego przez ulice w miejscu niedozwolonym, nawet audytor zwrócił panu na to uwagę. Miał pan sierżancie WYKROCZENIE i podstawę do ustalenia danych świadka wykroczenia w osobie audytora. Gdyby podał mu Pan ta podstawę na pewno by Panu okazał dowód osobisty i uzyskałby Pan jego dane. Niestety mimo, że miał pan pełne spektrum symptomów, że pcha się Pan w gips, miał pan klapki na oczach i wyszło jak wyszło. Proszę pamiętać, że Policja działa na podstawie prawa i w granicach prawa. To, że ma Pan prawo jako Policjant użyć broni palnej nie oznacza, że może pan na ulicy strzelać do kogo Pan chce. Żeby tej broni użyć musi zaistnieć jeden z 5 przypadków określonych w Ustawie. Tak samo jest z legitymowaniem. Żeby móc wylegitymować obywatela musi zaistnieć wskazany w ustawie powód. Nie pan osobiście, ale DYŻURNY KPP nie udzielając Panu wsparcia wyrządził Mławskiej Policji nieodwracalne szkody wizerunkowe, które spotęgował rzecznik KPP wydając kuriozalny w swojej treści komunikat. ps. Audyt Obywatelski działa w wielu demokratycznych krajach Europy jak i w USA.

Dyt
Dyt
5 miesięcy temu

Co tu duzo gadac jak ktos ogladnie film i ma watpliwosci co sie dzieje to jolop do potegi. Ci co bronią bezpdawie i tu sie rozpisuja chyba jako podstawienie to banda manipulatorow faktami. Albo to jeden osiol siedzi i pod roznymi nikami sam pisze odpowiada wobie i tak w kolo

Buhaha
Buhaha
5 miesięcy temu

Hoshi
17 godzin temu
Panie Autytorze przed sądem wnoś o zwolnienie tych że policiantów (naciskanych przez przełożonych) ze służby, bolesny sposób ale ofiary są potrzebne aby coś się zmieniło ”
Audyt obywatelski, jak bym miał takich kibiców spalił bym się ze wstydu 🙂
W sprawie o wykroczenie ma wnosić o zwolnienie policjantów:)
Mistrz świata swojej nieudolnej głupoty 🙂

Bik
Bik
5 miesięcy temu

Stawka podatku przy Patronite zależy tutaj też od tego, ile pieniędzy otrzymamy:

darowizny od jednego patrona do 4092 zł – zwolnione z opodatkowania
darowizny od jednego patrona od 4092 zł do 10278 zł – opodatkowanie wynosi 12% od tej nadwyżki,
darowizny od jednego patrona od 10278 zł do 20556 zł – opodatkowanie wynosi 16% od tej nadwyżki,
darowizny przekraczające 20556 złotych – opodatkowanie wynosi 20% od tej nadwyżki.

Szogun
Szogun
5 miesięcy temu

Czytam historie pod tym artykułem i myśle sobie – Anetko, kończ wać(panna) wstydu oszczędź. Jak za komuny milicja kogoś nawet nalała i Jerzy Urban potem coś zmyślał to robił to ze smakiem. Był tak zły ze az dobry. Był mistrzem swojej roboty i zarabiał adekwatnie do poziomu. Do dziś mi go brakuje bo miał chłop cięty jezyk. Z ciebie to Anetko to taki typowo budżetowy rzecznik. Na lepszego milicji w polsce powiatowej nie stać. A jezyk to masz prędzej pocięty albo odcięty niż cięty. Zmień prace i weź kredyt.

Bik
Bik
5 miesięcy temu
Reply to  Szogun

Urban to był gość
Świec panie nad jego duszą

Widz Audytu
Widz Audytu
5 miesięcy temu

Jeśli policjant zmyśla nieistniejące prawo lub interpretuje istniejace w oczywisty sposób błędny to w istocie szkodzi policji, jej zaufaniu społecznemu i zwyczajnie marnuje czas za który ma płacone z naszych podatków. Jako policja powinniście nam-podatnikom zwracać pieniądze za zmarnowany przez was czas. A takim jest ten gdy zawracacie tyłek ludziom niewykonującym zakazanych prawnie czynności. Audytor to tylko jeden z wielu. I różni się tylko tym ze to nagrywa, publikuje i biegle posługuje sie przepisami. O to tam na komendzie macie ból mięśni. Bo wy byście woleli być zawsze panami sytuacji gdzie ludzie nie znają sie na swoich prawach. Jedziecie stale na kilku tych samych nadinterpretowanych przez was paragrafach a tu wychodzi ze ktoś jest lepszy w ich interpretowaniu od was. To tylko kilka paragrafów. Oby społeczeństwo sie ich szybko nauczyło k było coraz bardziej świadome, nie dało sie naciągać. Tak – to co robicie to naciągactwo na czas i dane osobowe. Życzę Panu Audytorowi odszkodowania – pieniądze będą pochodziły z naszych podatkow ale mam świadomość ze trafią w dobre ręce.
P.S. I nie produkujcie głupich filmików propagandowych i równie głupich wpisow na tym forum. Działacie jak komuniści i tylko jeszcze wtórnie sie kompromitujcie. Bądźcie przyzwoici i wyciągnijcie wnioski zamiast robić z siebie pajaców.

Bik
Bik
5 miesięcy temu
Reply to  Widz Audytu

Pieniądze z odszkodowania buhahaha
Szuweren zwany sznurem lub szurem dał wykład:) 🙂

Jan
Jan
5 miesięcy temu
Reply to  Widz Audytu

„Biegle posługuje się przepisami”
Szewc też bije fleki takie same przez całe życie 🙂

Jhgfhj
Jhgfhj
5 miesięcy temu

Masz czas na zmywaku
Uważaj żeby rondel ci się nie rozbił 🙂 🙂

Anglia
Anglia
5 miesięcy temu

Mławski Audyt oglądali nawet w Anglii mają jedno zdanie Komuna jak 1987 roku dać im te białe pały aby i Nysy

Jhgfhj
Jhgfhj
5 miesięcy temu
Reply to  Anglia

Klasyczna wypowiedź niskiego poziomu z kanału audyt obywatelski

Bik
Bik
5 miesięcy temu
Reply to  Anglia

Następny inteligentny inaczej z kanału prowokatora
Komunę widział przez pryzmat jednego 1987 r
Wcześniej i później komuny już nie stwierdza 🙂 🙂
Niezła ekipa na kanale

Grzegorz
Grzegorz
5 miesięcy temu

Czytam te Wszystkie komentarze i skomentuje to tak…
Policja próbuje tu się wybielić i zdobyć argumenty że to społeczeństwo tak ich popiera …Niestety jeśli ktoś myśli że to ma jakiś argument dla sądu to znaczy że bawi się w piaskownicy jeszcze…
Ja czekam aż ukarzą się przeprosiny od Pani rzecznik… Dodatkowo jako świadek przestępstwa (uwiecznionego na filmie) mam prawo złożyć również jako obserwator doniesienie do prokuratury .. Więc ja już piszę … a adresy IP są w tym przepadku banalne do wyłapania i warto zauważyć ile wiadomości jest wysyłanych z jednego IP

Ferdek Kiepski
Ferdek Kiepski
5 miesięcy temu
Reply to  Grzegorz

Jako świadek przestępstwa z filmiku
Jako obserwator..
Z wiedzy prawnej grzecha położyłem się ze śmiechu 🙂
Grzechu zrobiłeś mi dzień.
Jak będziesz pisał to daj wstęp… Ja naród obserwator, świadek obejrzanego filmiku 🙂 🙂

Pytanko do urzędu skarbowego
Pytanko do urzędu skarbowego
5 miesięcy temu

Czy wpłacający kasę na Patronite dla audyt obywatelski, powinni z darowizny na jego konto rozliczać się z urzędem skarbowym.
Jeżeli tak to w jakiej formie.
Audyt obywatelski jak u ciebie wygląda opodatkowanie otrzymywanych darowizn na Patronite do twojego urzędu skarbowego

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu

milicjant nie interesuj się , bo dostaniesz kociej mordki

PRAWO
PRAWO
5 miesięcy temu

Jeśli wpłacę milicjancie darowiznę na audyt to zrobie to dobrowolnie. I nic ci do tego. Za to ty żyjesz z moich podatków i jeszcze chciałbyś podwyżkę. Za co? Przestań pisać te bzdury w czasie pracy. Weź się za jakaś pożyteczna robotę. Bierz przykład od niektórych policjantów którzy znają swoje miejsce gdy rozmawiają z Audytorem – człowiekiem prawym który wręcz obnosi się ze swoim poszanowaniem dla przepisów. Ten Pan to porządny obywatel i swojego podejścia uczy widzów jak i funkcjonariuszy! Czerpcie te wiedze i bądźcie wreszcie mądrymi stróżami prawa. Prawo jest na pierwszym miejscu co ma was interesować. Władza dopiero na którymś kolejnym.

Bik
Bik
5 miesięcy temu
Reply to  PRAWO

Krótka odpowiedź co do darowizny, nawet dobrowolnej Wysokość podatku od spadków i darowizn uzależniona jest od kilku czynników. Najważniejszy z nich to stosunek osobisty łączący zbywcę z nabywcą. Generalnie, osoby, które przekazują majątek osobom spoza rodziny, płacą najwyższy podatek. Niestety na potrzeby rozliczenia podatku od spadków i darowizn jako osoby sobie obce traktowani są również konkubenci.

Bumcyk
Bumcyk
5 miesięcy temu

Uczestników sekty kałdytora boli, że ich guru, idol, nauczyciel dostał na tym portalu kilka słów prawdy o sobie i swojej szkodliwej działalności.

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu
Reply to  Bumcyk

ale policjantów zabolało pokazanie ich niekompetencji 🙂 Słychać wycie? Znakomicie!

Ferdek Kiepski
Ferdek Kiepski
5 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Policjantów tylko bolą wary od śmiechu 🙂

Nyguska
Nyguska
5 miesięcy temu
Reply to  Ferdek Kiepski

Tu nie ma sie co śmiać tu trzeba płakać. Tyle czasu nauki szkoleń i jak krew w piach. Nawet w prostej sytucji wrecz elementarnej zalatwia Was prosty czlowiek a bylo Was 2.

Bik
Bik
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

Zgadza się, że jest prosty-na rozumie na pewno

Seba
Seba
5 miesięcy temu
Reply to  Bumcyk

Czytam te komentarze i nie dowierzam. Człowiek jaki jest taki jest. Audytor może jest dobrym człowiekiem, a może i nie, a może nawet jest takim jak my – szarym, normalnym człowiekiem, jak każdy spotkany na mieście. Nie oznacza to jednak, że jeśli Audytor musi uciekać się do przejaskrawionych sytuacji i wychodzi jak na dłoni, aby być łapanym przez organy ścigania, to, że robi to dla poklasku. On chce zwyczajnie wytknąć dziury w wiedzy Policjantów, czyli ludzi, którzy powinni stać po stronie prawa. Uświadamia też normalnych ludzi, jak ja i Ty, do czego są zdolni Policjanci, którzy nas nie tylko nie chronią, ale naciągają prawo do robienia tabelek i wlepienia mandatów. Nie musicie od razu nazywać mnie ani innych wyznawcami jakiegoś guru, bo wcale on dla mnie, ani dla nikogo innego żadnym Guru nie jest, ale niejeden pochwali Audytora, że to on staje po stronie szarego człowieka. Tyle w temacie. Wstydzili byście się Panowie Milicjanci. Ps. I nie uważam, że każdy Policjant to zło, ale Ci, którzy postępują niezgodnie z prawem, nie różnią sie od tych, których zamykają w więzieniach. Chyba, że coś mi umknęło i się mylę?

Do gość
Do gość
5 miesięcy temu

Sekta kanału audyt obywatelski nadaje i nadal atakuje 🙂

Ryszard
Ryszard
5 miesięcy temu
Reply to  Do gość

Policjanci mają spory problem, bo audytor pokazał ich niekompetencje i kłamstwa

Mlawiak
Mlawiak
5 miesięcy temu
Reply to  Ryszard

Po czym tak sądzisz
Jako mieszkaniec Mławy nie widzę żadnych problemów, które mogły by dotknąć policjantów.
Radiowozy widoczne na ulicach, na s7 suszą, nikt nie został zawieszony, kryminalni łapią złodziei, kryminalistów.
Nie ośmieszaj się rychu

Ksiądz Mateusz z Sandomierza
Ksiądz Mateusz z Sandomierza
5 miesięcy temu
Reply to  Mlawiak

Niepotrzebnie się produkujesz, Patryk. Mleko się już rozlało, dostaniesz jakąś grzywnę + zakaz pracy w milicji i na tym się skończy twoje rumakowanie.

Tekkno
Tekkno
5 miesięcy temu

Tera z proponuję złożyć zawiadomienie do prokuratury o pomawiania kanlau Audyt Obywatelski w komentarzach na tymze portalu, sprawdzenie wszystkich numerów IP, porównanie ich z wykazem numerow IP komendy w Mławie oraz pracowników tejże komendy i wyciągnięcie konsekwencji prawnych wobec osób komentujących. Jelsi by się „przypadkiem” okazało, że to sami policjanci, znajomi itd komentują, to byłaby ciekawa afera, gdyby policjanci pisali komentarze tutaj pod artykułem 🙂 u nas na wiosce kilka lat temu była podobna afera z takimi komentarzami. Podczas wyborów samorządowych, była Wójt gminy oczerniała jednego z kandydatów właśnie na lokalnym portalu. Sprawdzono IP z jakich pisano komentarze i zrobiła się z tego gruba afera. Po nitce do kłębka.

Bumcyk
Bumcyk
5 miesięcy temu
Reply to  Tekkno

Mława to nie twoja wioska 🙂 🙂
Składaj jak najszybciej bo się spóźnisz, prokuratura w Mławie czeka na ciebie 🙂 🙂
Kto to jest ten Kałdytor, jak się nazywa 🙂
Piepszysz kocopoly jak ten Kałdytor, ośmieszasz się, nastepny z kanału niedouk.

Tekkno
Tekkno
5 miesięcy temu
Reply to  Bumcyk

Uważaj, bo ci pompka pęknie.

Do Tekkno
Do Tekkno
5 miesięcy temu
Reply to  Tekkno

Niedouku z kanału audyt obywatelski.
Wasz nauczyciel musi porządnie wziąć się za waszą edukację.
Żeby kogoś obrazić trzeba wymienić z imienia, nazwiska, stopnia, tytułu, podać dane które są w stanie zidentyfikować pokrzywdzonego itd.
Napiszę Kałdytor jest głupi prowokator/co jest zgodne z prawdą /i co mi zrobisz, jak nie mam twojego płaszcza 🙂
Siedź na swojej wiosce i się nie odzywaj, nie kompromisuj się smyku.
Kasę Wpłaciłeś

Ryszard
Ryszard
5 miesięcy temu
Reply to  Do Tekkno

Nie denerwuj się tak policjant, znajdą cię, posadzą.

Mlawiak
Mlawiak
5 miesięcy temu
Reply to  Ryszard

Posadzą na wysokiej emeryturze
W odróżnieniu rychu od ciebie, będziesz doił krowy do 65 lat

Tekkno
Tekkno
5 miesięcy temu
Reply to  Do Tekkno

Pamietaj ignorancie , w sieci nic nie ginie.

Onufry Zagłoba z Mławy
Onufry Zagłoba z Mławy
5 miesięcy temu

Szury z kanału razem ze swoim idolem wrzuciły bieg jałowy w głupich swoich komentarzach 🙂

Ryszard
Ryszard
5 miesięcy temu

Ujawnienie danych osobowych audytora to prokurator i kilka lat zawieszenia

Bik
Bik
5 miesięcy temu
Reply to  Ryszard

Kilka lat zawieszenia, chyba na sznurku 🙂
Przejrzałem wszystkie komentarze, nie znalazłem imienia i nazwiska twojego wodza 🙂

Gość
Gość
5 miesięcy temu

Tak przeglądam komentarze i zastanawia mnie jedno. Dlaczego te popierające audytora mają dużo +, a te przeciwko niemu dużo -. Przecież komentarzy obrażających audytora jest znacznie więcej, więc sytuacja z polubieniami pod nimi powinna być odwrotna. Wychodzi na to, że te wszystkie teksty od „ludzi z Mławy” pisze jedna i ta sama sfrustrowana osoba. Pod każdym swoim tekstem może oddać tylko jeden głos i stąd ta sytuacja. W dodatku poziom intelektualny komentarzy od „ludzi z Mławy” utwierdza mnie w tym przekonaniu, że to jedna i ta sama osoba. Wszystko na jedno kopyto. W sumie to ten komentator obraża mieszkańców Mławy. Podszywając się pod różne osoby z miasta sugeruje, że jego mieszkańcy mają tak samo niskie IQ i żałosny poziom komentarzy, jak ona sama.

Bumcyk
Bumcyk
5 miesięcy temu
Reply to  Gość

Wiesz dlaczego to proste.
Szury z kanału audyt obywatelski w ilości dziesiątek zaatakowały ten portal sami sobie plusujac swoje pierdy a każde inne wypowiedzi minusując.
Poszła fama na tym śmiesznym kanale, że jest artykuł i Szury hwdp z kanału się zleciały.
To już ich kres jest na tym profilu i znowu w Mławie zapanuje spokój.
Wyniosą się na swój szurski kanał, tam gdzie ich miejsce.
Ahoj

Gość
Gość
5 miesięcy temu

Tak przeglądam sobie komentarze i zastanawia mnie to, dlaczego te popierające audytora mają dużo +, a te obrażające dużo -. Przecież patrząc na ilość komentarz przeciw audytowi, których jest znacznie więcej, powinno być na odwrót. No i wychodzi mi na to, że te przeciwko audytorowi pisze jedna i ta sama żałosna i sfrustrowana osoba, która pod każdym komentarzem może zostawić tylko jeden głos. Świadczyłby też o tym styl i poziom intelektualny komentarzy od „ludzi z Mławy”. Wszystkie na tę samo kopyto. Do tego żałosne i niegodne dorosłego, normalnie rozwiniętego umysłowo człowieka. Wg mnie, oprócz audytora, obrażają też ludzi z Mławy, sugerując swoją treścią, że większość mieszkańców ma ten sam niski IQ i poziom „poczucia humoru”, co osoba je pisząca.

Nyguska
Nyguska
5 miesięcy temu

Szanowna policjo wypisujaca tutaj głupoty, chcesz by ludzie przestrzegali prawa sama go przestrzegaj. Kto inny jak nie ty masz go strzec? O czym w ogóle ta dyskusja? Niestety nie jest juz tak ze obywatel najpierw pozwoli zgwałcić swoje prawa a potem będzie składał zażalenie do prokuratora. Jest masa wyroków na ten temat wystarczy poszukać. A jak chcesz robić to co robisz w majestacie prawa to najpierw zmien prawo. To nie te czasy że ludzie nie umieli czytać i rozumieć prawa. Wymagac od innych a ja ponad nim bo bo rzuce na odczep jakies 3 podstawy prawne udam ze sie znam i moze nikt sie nie polapie. To tak nie dziala

Do nyguski
Do nyguski
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

O co ci chodzi
Chleb ci na myśli pisząc o gwałcie…. prawa.
Idź na kanał audytu skąd wylazlas i daj sobie siana.
Prawo zostaw prawnikom

Gość
Gość
5 miesięcy temu
Reply to  Do nyguski

No właśnie prawem teraz będą musieli zająć się prawnicy, a dokładnie Sąd. Bo jak widać na filmie, policja z Mławy za bardzo tego prawa nie zna. A do tego zamiast je egzekwować to sama woli je łamać.

Do gość
Do gość
5 miesięcy temu
Reply to  Gość

Też jesteś z tego miernego kanału, wracaj na swoje śmiecie 🙂

Zbulwersowany Entomolog
Zbulwersowany Entomolog
5 miesięcy temu

Napiszę audyt obywatelski prawdę
Udzielając rad osobom poszukiwanym nie chcąc się wylegitymować, jak zrobileś na załączonym filmie w necie, jesteś zwykłym szkodnikiem społecznym.
Jak dojdzie do sprawy w sądzie w Mławie powiem Ci to prosto w oczy

Nyguska
Nyguska
5 miesięcy temu

No jasne znaleźliście sobie sposób na lapanie punktów. Legitymuj kazdego w koncu moze trafisz na kogoś poszukiwanego, no super

Do nyguski
Do nyguski
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

Jak będziesz poszukiwana, skorzystaj z rad kałdytora

Gość
Gość
5 miesięcy temu
Reply to  Do nyguski

Ciebie też poszukują. W najbliższym psychiatryku.

robroy
robroy
5 miesięcy temu
Reply to  Do nyguski

wyciągniemy z za biurka i osądzimy

Do nyguski
Do nyguski
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

Poszukiwani przestępcy do odbycia kary mają na czole napis jestem poszukiwany.
Można na nich rzucać siatkę jak na Juranda w krzyżakach.
Nie blaznij się już dziecko, wracaj na kanał.

Nalot
Nalot
5 miesięcy temu

Uwaga uwaga Mława
Trwa nalot szurów z kanału hwdp audyt obywatelski

Lucjan
Lucjan
5 miesięcy temu

Jakie wykształcenie audyt obywatelski?

Spidi
Spidi
5 miesięcy temu
Reply to  Lucjan

Wyższa Szkoła policji w Szczytnie
Wydział czepiania się za brak czapki 🙂 🙂

Nyguska
Nyguska
5 miesięcy temu
Reply to  Spidi

To Twój obowiązek być w pełnym umundurowaniu, musisz sie duzo jeszcze uczyc. Pewnie nawet nie wiesz jak te czapke trzymac kiedy nie jest na Twojej glowie. Wiesz ze tam jest godło Polskie i to tez jest określone w jaki sposob to robic?

Do nyguski
Do nyguski
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

Dziewczynko idź już skąd wypełzłaś.
Dobra rada wujka, idź na pocztę wplac na kanał to właściciel będzie miał na waciki, jak ci nie szkoda kasy z 500 plus.
Nara

Gość
Gość
5 miesięcy temu
Reply to  Lucjan

Patrząc po składni twojego zdania, to na pewno wyższe niż twoje.

Do gość
Do gość
5 miesięcy temu
Reply to  Gość

Droga składnio, nie skladaj się jak scyzoryk po naostrzeniu.

Do audyt obywatelski
Do audyt obywatelski
5 miesięcy temu

W Mławie chcemy spokojnie żyć bez ingerencji w nasze zakłady pracy, firmę czy nawet naszą policję
Bez nagrywania kocopolow
W tym czasie policjanci mogli zajmować się pilniejszymi interwencjami, niż Panem który przyjechał i zaczyna mieszać

Nyguska
Nyguska
5 miesięcy temu

Bo trzeba umieć rozróżnić prawdziwa potrzebe interwencji od zwyklego zawracania gitary i na etapie przyjmowania takiego zgloszenia i wysyłania tam patrolu. A jesli ten etap zawiedzie Policja na miejscu powinna szybko to ocenic. Do kotow na drzewach tez jezdzicie?

Truteń
Truteń
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

Właśnie audytor zawraca gitarę to prawda
Niepotrzebniei nagannie absorbuje nie tylko życie mundurowym ale zwykłym ludziom

Policjant z Mław
Policjant z Mław
5 miesięcy temu
Reply to  Truteń

W jaki sposób niby tak utrudnia to życie ?

Truteń
Truteń
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

Pewnie jeżdżą jeżeli jest zgłoszenie, że kot padł ofiarą znęcanie się nad zwierzętami

Nyguska
Nyguska
5 miesięcy temu
Reply to  Truteń

Tak drzewo sie znecilo nad kotem bo na nie wszedl. Nie dziwie sie ze audytor tak prosto was zalatwil. Myslicie ze policyjna blaszka otwiera droge wszedzie, to nie te czasy trutniu

Do nyguski
Do nyguski
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

Załatwić to sobie może kredyt na adwokata 🙂 🙂
Miałaś chyba problemy z prawem.
Na kanale audyt jest takich osób wiele 🙂
Możesz się rzucać jak ta jedna na grzebieniu, nic to nie da, systemu nie zmienisz podobnie jak Kałdytor

Do nyguski
Do nyguski
5 miesięcy temu
Reply to  Nyguska

Blaszka to skrót od piszącej blachary
Wracaj dziecko do kanału.

eldaw
eldaw
5 miesięcy temu

Skoro mogli zajmować się pilniejszymi sprawami to dlaczego się nimi nie zajmowali? Ja wiem, że w szkołach nie uczą logiki, ale żeby mylić odwagę z odważnikiem to naprawdę trzeba mieć talent.

Truteń
Truteń
5 miesięcy temu
Reply to  eldaw

Bo jakiś tajemniczy szpieg w masce przyjechał z Pomorza wszczynać zadymę

Do audyt obywatelski
Do audyt obywatelski
5 miesięcy temu

Jest dla ciebie etat w policji
Szukają do wydziału cyberprzestepczosci 🙂

Jarosław Fantomas
Jarosław Fantomas
5 miesięcy temu

Przestańcie się czepiać moich komentarzy 😉 😉 . Zapomniałem wziąć tabletek 🙂 🙂
Darek

Zbędny
Zbędny
5 miesięcy temu

Internetowy prawnik po zawodówce audyt obywatelski nawiedził miasto dla swojego poklasku w necie

Jaźnia
Jaźnia
5 miesięcy temu

Audyt obywatelski
Napisał w liczbie mnogiej” idziemy”w komentarzu
To jest was więcej tych audytorów czy rozdwojenie jaźni

Glitter
Glitter
5 miesięcy temu

Ale szczekają i wszystkie na jedno kopyto. Ten sam poziom komentarzy jakby je pisała ta sama osoba lub osoby sterowane w taki sam sposob.

Mur
Mur
5 miesięcy temu
Reply to  Glitter

Murem za mundurem

Glitter
Glitter
5 miesięcy temu
Reply to  Mur

Dodaj jeszcze mierny bierny ale wierny to doskonale oddaje postawę reprezentowanej formacji. Jeśli nie rozumiesz o co jest ten cały zgiełk nie powinieneś tam pracować. Hańba dla munduru przypomnij sobie słowa przysięgi.

Logika
Logika
5 miesięcy temu
Reply to  Glitter

Piepszysz sznurku bzdury

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu
Reply to  Mur

Jesteście obraza dla munduru

Super mur
Super mur
5 miesięcy temu
Reply to  Glitter

Murem za mundurem, nigdy za szurem

I'm
I'm
5 miesięcy temu
Reply to  Glitter

Bo to głównie pisze średnio rozgarnięty Daruś. Przedstawia się jako fantomas.

Fantomas
Fantomas
5 miesięcy temu
Reply to  I'm

Fantomas
Ten z filmu fantastycznego
Za dużo bajek oglądasz 🙂 🙂

I'm
I'm
5 miesięcy temu
Reply to  I'm

Mławianka Mława to nasza duma i sława
Mławianka Mława to nasza duma i sława

Kopyto
Kopyto
5 miesięcy temu
Reply to  Glitter

Na końskie kopyto to w Mławie cygani podkowy kują

Glitter
Glitter
5 miesięcy temu
Reply to  Kopyto

Nie sądzę, prawdziwych cyganow juz nie ma … są za to farbowane psy

eldaw
eldaw
5 miesięcy temu
Reply to  Glitter

Niestety dopadł się do klawiatury jeden z milicjantów lub zwykły troll i chce odpowiedzi zirytowanych ludzi żeby sobie ulżyć

Dyt
Dyt
5 miesięcy temu
Reply to  Glitter

I pisze ta sama caly czas

Sygnalista
Sygnalista
5 miesięcy temu

Wpłaty na Patronite są uznawane za darowiznę.
Ile zapłacisz? To zależy. Jeśli Patron przekaże Ci więcej niż 4 902 zł, ale mniej niż 10 278 – zapłacisz 12% podatku. Jeśli Patron przekaże Ci więcej niż 10 278 zł, ale mniej niż 20 556 zł – zapłacisz 1233 zł 40 gr + 16% podatku od nadwyżki ponad 10 278 zł.
Służby skarbowe muszą się przyjrzeć jak Pan rozlicza się ze swoich dochodów oraz jego darczyńcy

Cezary
Cezary
5 miesięcy temu

Kanał audyt obywatelski to taka sama szurska antymundurowa strona jak kanały hwdp niejakich Szczepanów czujnych czy biedki
Tylko w innym wydaniu

Cień wątpliwości
Cień wątpliwości
5 miesięcy temu

Panie sierżancie, żal mi Pana, że dał się Pan zapędzić w kozi róg i nie ocenił prawidłowo sytuacji, która skończy się dla pana prawdopodobnie źle. Nie chce jednak pana oceniać, bo widzę że ma Pan mało służby i doświadczenia i ŻADNEGO WSPARCIA W DYŻURNYM KPP. To co się stało, się już nie odstanie. Podpowiem co powinien Pan zrobić jeśli już tak na siłę Pan chciał uzyskać dane osoby. Los zesłał Panu koło ratunkowe w postaci ochroniarza przechodzącego przez ulice w miejscu niedozwolonym, nawet audytor zwrócił panu na to uwagę. Miał pan sierżancie WYKROCZENIE i podstawę do ustalenia danych świadka wykroczenia w osobie audytora. Gdyby podał mu Pan ta podstawę na pewno by Panu okazał dowód osobisty i uzyskałby Pan jego dane. Niestety mimo, że miał pan pełne spektrum symptomów, że pcha się Pan w gips, miał pan klapki na oczach i wyszło jak wyszło. Proszę pamiętać, że Policja działa na podstawie prawa i w granicach prawa. To, że ma Pan prawo jako Policjant użyć broni palnej nie oznacza, że może pan na ulicy strzelać do kogo Pan chce. Żeby tej broni użyć musi zaistnieć jeden z 5 przypadków określonych w Ustawie. Tak samo jest z legitymowaniem. Żeby móc wylegitymować obywatela musi zaistnieć wskazany w ustawie powód. Nie pan osobiście, ale DYŻURNY KPP nie udzielając Panu wsparcia wyrządził Mławskiej Policji nieodwracalne szkody wizerunkowe, które spotęgował rzecznik KPP wydając kuriozalny w swojej treści komunikat. ps. Audyt Obywatelski działa w wielu demokratycznych krajach Europy jak i w USA.

Sprawiedliwy
Sprawiedliwy
5 miesięcy temu

Mistrzu musiałeś być w środku mławskiej komendy podczas czynności.
Skąd masz informację, że dyżurny nie pomógł jak na kanale kałdytora nie ma żadnego filmiku 🙂 🙂
Co za mistrz 🙂 🙂
Pytam skąd masz informacje o dyżurnym 🙂 🙂
Spokojna twoja rozczochrana, żaden wizerunek nie uległ ucierpieniu, jedynie Szury i przestępcy cieszą się z działalności kałdytora.
Kałdytor podpowiada jak nagannie zachować się wobec policjantów.
Audytor obywatelski to w Mławie persona non grata 🙂

Cień wątpliwości
Cień wątpliwości
5 miesięcy temu
Reply to  Sprawiedliwy

Wow, serio? Po przyjeździe patrol informuje (powinien) Dyżurnego o podjęciu interwencji. Tego nie ma na filmie ale jest jak patrol informuje o zatrzymaniu i drodze na komendę. Zatrzymanie z 45 kpow, o tym meldował sierżant

Art. 45. § 1. Policja ma prawo zatrzymać osobę ujętą na gorącym uczynku popełnienia wykroczenia lub bezpośrednio potem, jeżeli:
1) zachodzą podstawy do zastosowania wobec niej postępowania przyspieszonego;
2) nie można ustalić jej tożsamości.

Od razu Dyżurny powinien się zainteresować tematem i nieopierzonemu sierżantowi wytłumaczyć jak się sprawy mają. NIE DOSZŁO DO ŻADNEGO WYKROCZENIA.

Niestety sierżant takiego wsparcia nie uzyskał. Co gorsza sierżant i obecny z nim posterunkowy wykazali się całkowitym brakiem instynktu. Audytor co chwila dawał im koła ratunkowe, dając możliwość wycofania się im z tej sytuacji NIC! PANA KOLEDZY BYLI GŁUSI I ŚLEPI NA WSZYSTKO CO SIĘ WOKÓŁ NICH DZIAŁO. Druga sprawa, kto tak dobiera patrol? Jeden 3 lata służby drugi 2 lata. Takiego posterunkowego czy sierżanta zespala się z DOŚWIADCZONYM POLICJANTEM.

Gość
Gość
5 miesięcy temu
Reply to  Sprawiedliwy

„Pytam skąd masz informacje o dyżurnym”. Typowy milicyjny tekst

Buhaha
Buhaha
5 miesięcy temu

Poleciałeś tymi samymi tekstami z blogu byłego policjanta bagiety typu świadek wykroczenia i pchanie się w gips 🙂 🙂
Czyżby sam Bagieta się objawił 🙂 🙂
O użyciu broni to straszna bzdura, pierdolamento i demagogia 🙂 🙂

Cień wątpliwości
Cień wątpliwości
5 miesięcy temu
Reply to  Buhaha

Czyli wg. Ciebie Policja zawsze może użyć broni? Bez względu na okoliczności? Tak samo jak zawsze może legitymować? Hmm, nie wiem gdzie wy te kursy podstawowe teraz kończycie, czy w Szczytnie, czy w Legionowie ale wasi wykładowcy oglądajac te popisy intelektualne muszą sie naprawdę wstydzić. Narobiliście panowie WSTYDU Policji i wy to już wiecie. Na wszelkich kursach będziecie się wstydzić, że jesteście z KPP Mława, bo będą z was bekę mieli.

Bumcyk
Bumcyk
5 miesięcy temu

Niech sobie działają jakieś audyty w USA czy gdzie indziej
Kogo to obchodzi w polskich powiatach

Nyguska
Nyguska
5 miesięcy temu
Reply to  Bumcyk

Społeczeństwo to obchodzi, bo to co robicie to propagowanie bezprawia i jeśli tego nie rozumiesz nie powinieneś tam pracować. Ktoś na prawdę musi krotko być Policji skoro jeszcze tego nie wie, ze tak na prawdę ma mniejsze prawa niż zwykły obywatel. Może tego nie kumasz ale jesteś na świeczniku i masz krotko albo przekroczenie uprawnień albo niedopełnienie obowiązków a miedzy nimi wąziutki pasek w którym sie poruszasz, czy to rozumiesz?

Zabiła mnie
Zabiła mnie
5 miesięcy temu

Zabiła mnie ta twoja ciekawostka 🙂 🙂

Sygnalista
Sygnalista
5 miesięcy temu

Dokonać kontroli pod względem podatków firmy nagrywania dronami

Poszukiwacz
Poszukiwacz
5 miesięcy temu

W spisie wyższych uczelni nie znalazłem akademii prawnej kałdiologii stosowanej:) 🙂

Wykładowca prawa z Mławy
Wykładowca prawa z Mławy
5 miesięcy temu

Audyt obywatelski
Jakie masz wykształcenie w kierunku prawnym, że prowadzisz szurskie wykłady za kasę.
Internet to nie prawnicze studia zaoczne.

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu

Zapytaj sędziów co wydają wyroki po mydli audytora jakie maja wykształcenie. A ty naprawdę nie rozumiesz cytowanych artykułów??

TEST
TEST
5 miesięcy temu

Audytor robi dobrą robotę.
I tu ciekawostka: to robota dla nas wszystkich, aby czegoś nauczyli się policjanci i my obywatele. Tyle w temacie

Do test
Do test
5 miesięcy temu
Reply to  TEST

Do tej chwili żyłeś w jaskini prawnej 🙂 🙂
Musiałeś być nieźle ubezwłasnowolniony 🙂 🙂

Do test
Do test
5 miesięcy temu
Reply to  TEST

Porządny obywatel nie ma kontaktu z policją.
Kontakt mają przestępcy i patologia która uczy się od kałdytora.
Ile masz lat, że dopiero się nauczyłeś?
🙂 🙂
Nauki prawne to na studenckich wydziałach prawa a nie przez jakiegoś szura w internecie 🙂 🙂

porządny obywatel
porządny obywatel
5 miesięcy temu
Reply to  Do test

Po części może i prawda. Chociaż czasem inne osoby mogą wplątać niewinną osobę- najprostsza sprawa np. Tomasza Komendy. No i wiele patologii jest w policji, wiele spraw tuszowanych, fałszowane dowody w policji- sprawa rolników z Poznania z największą plantacją konopi PRZEMYSŁOWEJ (o dziwo próbki w laboratorium były indyjskiej) Policja zamiast szacunku budzi strach

Student z Mławy
Student z Mławy
5 miesięcy temu
Reply to  TEST

Obejrzałem filmiki na kanale audyt obywatelski.
Czy jakiś dyplom ukończenia studiów prawniczych mogę otrzymać od uczelni audyt obywatelski 🙂 🙂
Czy audyt obywatelski wydaje jakieś zaświadczenia 🙂

policmajter
policmajter
5 miesięcy temu

Tylko po co jakieś zaświadczenia, oświadczenia-wszystko w kodeksach. To tak jakby chcieć dokument potwierdzajacy ukończenie prawa przez policjanta, a z tego co jest wiadome-aby dostać się do policji wystarczy szkoła średnia czyli jakieś liceum albo technikum. I taki 20 letni chłopaczek zostaje policjantem.

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu

Żeby rozumieć proste przepisy prawa nie trzeba być prawnikiem. Czy żeby rozumieć kodeks drogowy czy kodeks pracy to musisz być po prawie?

Reżyser filmowy
Reżyser filmowy
5 miesięcy temu
Reply to  TEST

Czego się nauczyłeś jak gostek ma na kanale sto filmów o tym samym.
Albo zaczepia żołnierzy, ochronę albo policję.
Zwykły szkodnik społeczny

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu

Nigdy nie zaczepia to on jest zaczepiany

jaja
jaja
5 miesięcy temu

Apeluję o odcięcie internetu na komisariacie w Mławie! Chcą podwyzek i strasznie sie nudzą na forum z komentarzami!

Jozin z bazin
Jozin z bazin
5 miesięcy temu
Reply to  jaja

Ale beka niezła z gostka 🙂 🙂 🙂

jaja
jaja
5 miesięcy temu
Reply to  Jozin z bazin

z ciebie wieksza

Poszukiwani przestępcy z Mławy
Poszukiwani przestępcy z Mławy
5 miesięcy temu

Super dzięki
Teraz to żeś panie nam zaimponował
Brawo

Onufry Zagłoba z Mławy
Onufry Zagłoba z Mławy
5 miesięcy temu

Powoli obce Szury pogonione z Mławy i z portalu
Ja to nie chwaląc się uczynił 🙂 🙂

Pieśń o tolku bananie z Mławy
Pieśń o tolku bananie z Mławy
5 miesięcy temu

Stare miał dżinsy
Starą koszulę
Z kamerą w podartych butach szedł
Porządek w Mławie chciał robić
Ale nie doszedł

Sprzedaż drzewa opałowego z Mławy
Sprzedaż drzewa opałowego z Mławy
5 miesięcy temu

W gratisie dla audyt obywatelski przekazuje cztery nieheblowane obladry jako ramki do obsadzenia przeprosin z Mławy

Zakład oczyszczania miasta Mława
Zakład oczyszczania miasta Mława
5 miesięcy temu

Duży talent audyt obywatelski w szefowaniu szczurom na swoim kanale.
Propozycja pracy w naszym zakładzie w dziale deratyzacja.
Będziesz audyt obywatelski wyprowadzał gryzonie z Mławy grając im na fujarze

Psychiatra Mława
Psychiatra Mława
5 miesięcy temu

Po obejrzeniu filmu na kanale zobowiązałem się do udzielenia bezpłatnej porady prywatnie bez kasy

Anonim
Anonim
5 miesięcy temu

Wróć do szkoły na dodatkowe lekcje z języka polskiego, ale niestety odpłatnie.

jaja
jaja
5 miesięcy temu
Reply to  Anonim

raczej niech odetną internet na komisariacie bo ewidentnie nuda tam panuje

Tartak Mława
Tartak Mława
5 miesięcy temu

Zapraszamy audyt obywatelski po odbiór ostatniej deski ratunku dla siebie

Łuk drogowy z Mławy
Łuk drogowy z Mławy
5 miesięcy temu

Zapraszam audyt obywatelski do moich usług.
Będziesz pan teraz omijał Mławę szerokim łukiem 🙂 🙂

Klub wyborczy audyt obywatelski
Klub wyborczy audyt obywatelski
5 miesięcy temu

Klub wyborczy audytor obywatelski zaprasza Pana audytora do kandydowania na stanowisko burmistrza Mławy w najbliższych wyborach samorządowych
Po rozgłosie który ma Pan w mieście wygrasz wybory w cuglach

Policja Mława
Policja Mława
5 miesięcy temu

Poszukujemy radcy prawnego w naszej komendzie
Zapraszamy Pana audytora do współpracy, etat policyjny

Trener ciężarowców z Mławy
Trener ciężarowców z Mławy
5 miesięcy temu

Zatrudnię Pana w sekcji podnoszenia ciężarów w Mławie.
Widać że są zadatki na dobrego ciężarowca po filmiku

Kamera
Kamera
5 miesięcy temu

Noszenie ciężkiej kamery trudny trening
Musi być pan silny tak trenując jak swego czasu sp. Waldek fadroma z Wólki 🙂

Duchowny z Mławy
Duchowny z Mławy
5 miesięcy temu

Zapraszam audytora w każdą niedzielę na godz13 do naszego kościoła
Z takim pięknym głosem będziesz pan czytał pisma święte i głosił kazania

Pracownik muzeum Mława
Pracownik muzeum Mława
5 miesięcy temu

Mam dla Pana etat w mławskim muzeum ziemi zawkrzenskiej.
Stanie pan jako eksponat w sali pamięci razem z innymi zakutymi łbami

692
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x