Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy na IV Osiedlowe Mikołajki


Osiedlowe Mikołajki to tradycyjna – i co ważne – społeczna impreza na Osiedlu Młodych. Również w tym roku odbędzie ich już czwarta edycja.  Tym razem Mikołajki odbędą się w sobotę 10 grudnia w godz. 17:00-19:00 na trawniku pomiędzy placem zabaw a kotłownią Osiedla Młodych.


Jak zwykle nie zabraknie atrakcji nie tylko dla najmłodszych mieszkańców. Pojawi się Święty Mikołaj, będą również upominki i słodycze. W IV Osiedlowych Mikołajkach wezmą udział GRHLC Mława i mławska straż pożarna. Po raz pierwszy Mikołajki wspomogą wolontariusze z Zespołu Szkół Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie, którzy umilą nam czas koncertem kolęd.

– IV Osiedlowe Mikołajki były zapowiedziane już 4 grudnia 2021 roku, kiedy to odbyła się ich trzecia edycja. Z roku na rok Mikołajki cieszą się coraz większą popularnością. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci i pozostałych mieszkańców Osiedla Nr 15 Młodych, na naszą wspólną świąteczną uroczystość, razem poczujmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – mówi Szymon Wyrostek, przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych oraz inicjator i główny organizator Osiedlowych Mikołajek.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lewi
Lewi
1 rok temu

Świat na głowie staje . Partia która jest spóścizną zbrodniczego PZpR i która do dziś walczy z kościołem będzie odprawiać szopki z Mikołajem . A weźta sobie może dziada mroza albo Cyryla któregoś tam za wzór. Nie mam nic do p. Wyrostka ale takie tam mam przemyślenia….

Mikołaj Mikołajski
Mikołaj Mikołajski
1 rok temu
Reply to  Lewi

A co ma piernik do wiatraka… człowieku, jeśli ktoś robi coś dobrego to nie ważne z jakiej opcji jest….

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x