Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zapraszamy na IV Osiedlowe Mikołajki


Osiedlowe Mikołajki to tradycyjna – i co ważne – społeczna impreza na Osiedlu Młodych. Również w tym roku odbędzie ich już czwarta edycja.  Tym razem Mikołajki odbędą się w sobotę 10 grudnia w godz. 17:00-19:00 na trawniku pomiędzy placem zabaw a kotłownią Osiedla Młodych.


Jak zwykle nie zabraknie atrakcji nie tylko dla najmłodszych mieszkańców. Pojawi się Święty Mikołaj, będą również upominki i słodycze. W IV Osiedlowych Mikołajkach wezmą udział GRHLC Mława i mławska straż pożarna. Po raz pierwszy Mikołajki wspomogą wolontariusze z Zespołu Szkół Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie, którzy umilą nam czas koncertem kolęd.

– IV Osiedlowe Mikołajki były zapowiedziane już 4 grudnia 2021 roku, kiedy to odbyła się ich trzecia edycja. Z roku na rok Mikołajki cieszą się coraz większą popularnością. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci i pozostałych mieszkańców Osiedla Nr 15 Młodych, na naszą wspólną świąteczną uroczystość, razem poczujmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – mówi Szymon Wyrostek, przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych oraz inicjator i główny organizator Osiedlowych Mikołajek.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lewi
Lewi
15 dni temu

Świat na głowie staje . Partia która jest spóścizną zbrodniczego PZpR i która do dziś walczy z kościołem będzie odprawiać szopki z Mikołajem . A weźta sobie może dziada mroza albo Cyryla któregoś tam za wzór. Nie mam nic do p. Wyrostka ale takie tam mam przemyślenia….

Mikołaj Mikołajski
Mikołaj Mikołajski
15 dni temu
Reply to  Lewi

A co ma piernik do wiatraka… człowieku, jeśli ktoś robi coś dobrego to nie ważne z jakiej opcji jest….

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x