Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podpisaliśmy umowę i rozpoczęte zostały prace przy modernizacji pomieszczeń w ZS Nr 3 w Mławie


W piątek 18 listopada podpisaliśmy umowę na wykonanie zadania pn. Modernizacja i adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Nr 3 Józefa Piłsudskiego w Mławie współfinansowano ze środków Województwa Mazowieckiego. Wykonawca zrealizuje zadanie za prawie 160 tyś zł.


Przewidziana jest w Zespole Szkół nr 3 w Mławie modernizacja i adaptacja pomieszczeń, czyli remont dwóch łazienek. Jednej dla chłopców i jednej dla dziewcząt. Prace przewidziane w obydwu wypadkach to skucie płytek i położenie nowych,  wykonanie tynku gipsowego oraz malowanie, wymiana drzwi  wejściowych, zakup i montaż kabin, umywalek, baterii i misek łazienkowych, roboty elektryczne i demontaż oraz montaż instalacji wod/kan. Prace już zostały rozpoczęte. Zakończenie zaś inwestycji ma nastąpić 16 grudnia 2022 roku.

Firma REDIREM Izabela Dworznicka z Mławy wykona zadanie za 158 670,00 zł. Na realizację tych działań otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Województwa Mazowieckiego w wysokości 60 proc.

 

mat. sponsorowany

autor:Starostwo Powiatowe w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x