Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Siódemka” bez ograniczenia do 80 km/h. Wiadomo już kiedy


To oczywiste, że nowa trasa S7 ułatwia życie kierowcom. Pewną jednak uciążliwością są prowadzone jeszcze prace na oddanym już do użytkowania odcinku pomiędzy Płońskiem a Napierkami. Kierowcy narzekają też – albo się nie stosują do obowiązującego tu ograniczenia prędkości do 80 km/h. Wiadomo już jednak, kiedy to się zmieni.


– Prace na S7 Napierki – Płońsk powinny zakończyć się do końca listopada. W grudniu zatem planujemy uzyskać pozwolenie na użytkowanie i wdrożyć docelową organizację ruchu. Oznaczać to będzie likwidację obowiązujących ograniczeń prędkości do 80 km/h. Na drodze ekspresowej dopuszczalna prędkość wynosi 120 km/h. Obecnie trwają takie prace, jak uciąglenie ogrodzenia drogi, prace poprawkowe usterek stwierdzonych podczas odbiorów, badania kontrolne nawierzchni i uzupełnianie oznakowania poziomego – poinformował Karol Głębocki z olsztyńskiego oddziału GDDKiA.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Patryota
Patryota
1 rok temu

Zobaczymy jakie chojraki z Was będą jak zima zaskoczy drogowców i nie będzie sypania solą, odśnieżania itp etc etc

Ramzes
Ramzes
1 rok temu

80? Tam się śmiga minimum 160

Baczny 1 obserwator !!!
Baczny 1 obserwator !!!
1 rok temu
Reply to  Ramzes

Żebyś czasami tym śmiganiem nie przeleciał przez barierki ochronne!!!

Ramzes
Ramzes
1 rok temu

Taki baczny obserwator a nie dostrzegł ironii.

aw66
aw66
1 rok temu

Tych 80 km/godz i tak nikt nie przestrzegał. Jak zauważyłem prędkość poruszania się na tym odcinku drogi to 100 do 120 km/godz. Problemem zdarzeń drogowych szczególnie na nowo wybudowanych drogach jest miękkie pasy zieleni ( środkowy i boczne ) .Wystarczy najechać jednym kołem i przy prędkości przejazdowej wywrotka pewna.

osiolki
osiolki
1 rok temu

Na 80 tluka sie non stop, jak dadza 120 to sie pozabijaja.

dcdfas
dcdfas
1 rok temu
Reply to  osiolki

a widziałeś żeby tam ktoś 80 jechał?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x