Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w Unikowie i na Księcia Maciusia w Mławie


fot. ilustracyjne


Dwa razy wczorajszego popołudnia strażacy wyjeżdżali do pożarów w budynkach. Pierwsze zgłoszenie, które wpłynęło około godziny 16-tej dotyczyło pożaru sadzy  w kominie budynku w miejscowości Unikowo (gm. Strzegowo). Działania gaśnicze prowadziły zastępy z JRG Mława, JRG Ciechanów oraz OSP Niedzbórz.

Drugie zgłoszenie o pożarze w budynku jednorodzinnym wpłynęło o 17:24. Pożar pojawił się na mieszkalnym poddaszu budynku przy ulicy Księcia Maciusia w Mławie. Spaleniu uległo wyposażenie pokoju. Pożar ugaszono dwoma prądami wody, następnie pomieszczenia oddymiono. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy jednej osobie, ale nie zachodziła konieczność jej hospitalizacji. W działania gaśniczych uczestniczyły 3 zastępy z JRG Mława oraz zastęp z OSP Mława.

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x