Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkolny konkurs „Pięknie mówię po polsku”


W Szkole Podstawowej nr 7 odbył się szkolny konkurs ,,Pięknie mówię po polsku”. Uczniowie klas I-III prezentowali swoje zdolności krasomówcze w trzech konkurencjach: odczytywanie wierszyka o tematyce patriotycznej, opowiadanie historyjki obrazkowej i opowiadanie obrazka. Jury było tak zachwycone umiejętnościami uczestników, że postanowiło wszystkim przyznać równorzędne pierwsze miejsce. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawianka
Mlawianka
1 rok temu

Super, brawo 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x