Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie z Mikołajem tym razem w parku


Tradycyjne spotkanie ze świętym Mikołajem odbędzie się 6 grudnia i będzie przebiegać trochę inaczej niż w poprzednich latach. Miejscem, do którego zawita Mikołaj będzie budynek USC w parku miejskim.


Świętowanie Mikołajek w Mławie rozpocznie się o godz. 17.00 w parku.  W sali ślubów USC zostaną wręczone nagrody dla laureatów konkursu „Świąteczna Kartka od Burmistrza”. Tam odbędzie się również spotkanie ze świętym Mikołajem, który ma dla dzieci słodką niespodziankę. Później z parku w pochodzie za świętym Mikołajem nastąpi przemarsz na plac przed ratuszem, gdzie tradycyjnie nastąpi zapalenie lampek na miejskiej choince.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x