Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Trzciance Kolonii spłonął rolniczy ciągnik [FOTO]


Wczoraj wieczorem, na jednej z posesji w Trzciance Kolonii (gm.Szydłowo) doszło do pożaru rolniczego ciągnika. W akcji gaśniczej uczestniczyły dwa zastępy straży, które ugasiły palący się pojazd. Za wstępną przyczynę pożaru strażacy uznali zwarcie w instalacji elektrycznej ciągnika. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, nie zostały też uszkodzone ogniem zabudowania gospodarskie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x