Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w Futsalu. Jeszcze można się zapisać


Stowarzyszenie Joker Mława wraz z Dyrektorem Mławskiej Hali Sportowej serdecznie  zapraszają do wspólnego wspierania zawodników podczas turnieju piłkarskiego Joker Mława
Cup IV, który odbędzie się w niedzielę 27 listopada na obiektach Mławskiej Hali Sportowej.  


Już dziś swój udział potwierdziło 10 zespołów, w tym ekipy z Warszawy, Ciechanowa, Konstancina, Olsztyna i Płocka. Honoru Mławy będą broniły lokalne zespoły z gospodarzami, zawodnikami Joker Mława na czele. Liczymy, że w sumie w zawodach weźmie udział ok. 16-20 zespołów.

Oprócz rozgrywek, zaplanowano szereg imprez towarzyszących. Na bocznym sektorze odbędą się animacje dla najmłodszych oraz szereg konkursów sprawnościowych. Do wygrania jak co roku nagrody specjalne w postaci tzw. Turbo Jokerów oraz wiele cennych nagród rzeczowych (min.: 3 telewizory, oraz sprzęt sportowy oraz elektroniczny (piłki, torby piłkarskie, plecaki, powerbanki, ładowarki indukcyjne, latarki itp.). Animacje i konkursy przewidziane są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Przygotowaniem zabaw i animacji zajmą się harcerki z Hufca ZHP Mława z drużyny „Blind”. 

 Harmonogram Turnieju:

  • 00 – 14.30 – rozgrywki grupowe (Grupy A i C – MHS, grupy B i D – sala przy ulicy Zuzanny Morawskiej)
  • 00 – 17.00 – animacje i konkursy sprawnościowe
  • 00 – 17.00 – ciepły poczęstunek w formie bufetu
  • 00 – 17.00 – faza pucharowa
  • 17.00 – podsumowanie zawodów i wręczenie nagród
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x