Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Tym co zmarli za ojczyznę, hołd wdzięczności Polska składa”


Święto Niepodległości, które obchodzimy 11 listopada,  to jedna z najważniejszych dat w historii naszego kraju.  Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 7 w asyście chóru szkolnego i z gościnnym udziałem uczennic z klasy pierwszej przygotowali krótką inscenizację słowno – muzyczno – taneczną  upamiętniającą to niezwykle podniosłe wydarzenie, kiedy to po 123 latach niewoli, Polska znowu pojawiła się na mapach świata.


źródło i foto: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x