Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

 Mława.  Z trzeciego piętra upadł na trawnik


fot. ilustracyjne


W nocy z soboty na niedzielę mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o osobie, która wypadła z balkonu budynku wielorodzinnego przy ulicy Zachodniej.

Na miejscu okazało się, że z balkonu na trzecim piętrze, na trawnik pod blokiem wypadł mężczyzna. Poszkodowany przeżył upadek. Kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili mu strażacy, a następnie przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego. Policja ustala okoliczności zdarzenia. 

Aktualizacja.

Jak się dowiedzieliśmy przed kilkoma minutami, poszkodowany mężczyzna zmarł.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]