Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Żołnierze i przedszkolaki dla Niepodległej [FOTO]


W niecodzienny sposób przedszkolaki z MPS nr 4 obchodziły w tym roku Narodowe Święto Niepodległości. Oddziały Słoneczniki i Księżyce przygotowały piękny program słowno – muzyczno – taneczny. Dodatkowo jednak wśród występujących na zaimprowizowanej scenie znaleźli się w roli recytatorów zastępca burmistrza Szymon Zejer i dyrektor ZPO nr 3 Mariusz Lempek. Uroczysty charakter tego święta podkreśliła obecność zaproszonych żołnierzy z  5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Ciechanowa, którzy odśpiewali pieśń pt. „Marsz Pierwszej Brygady”, a  Anna Melcher – Komor zaśpiewała solo „Taki kraj”.


„Nasze wspólne Święto Niepodległości, miało wyjątkowy charakter i było oparte na współpracy. Dziękujemy zastępcy Dyrektora Elżbiecie Rogozińskiej i Radzie Rodziców za pomoc w organizacji Naszego Święta – napisały  Aneta Herdon, Izabela Jeziorska, Agnieszka Przytulska-Chyl i Anna Pasymowska.

źródło i fot. MPS nr 4

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x