Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! W tych dniach nie przejedziesz ulicą na Osiedlu Młodych!


Pierwszy etap przebudowy odcinka ul. Osiedle Młodych (przy przyległych pawilonach handlowych) to prace na odcinku od ulicy Szpitalnej do wysokości zakrętu.  Zostały tam ustawione nowe krawężniki.


– Przed nami dni związane z pracami z nawierzchnią jezdni i przyległych miejsc postojowych. W dniach 15, 17 oraz 21 listopada nastąpi całkowite zamknięcie przebudowanego odcinka ulicy w godzinach 6.00-16.00 z niemożliwością przebywania w tym rejonie pojazdów. Będą odbywały się prace związane z frezowaniem zniszczonych warstw bitumicznych a także układaniem nowych warstw asfaltu.

W pozostałych dniach tj. 14, 16 i 18 listopada utrudnienia będą miejscowe. Liczymy na wyrozumiałość, jednocześnie informujemy, że prace planowane są do zakończenia w dniu 21 listopada w godzinach popołudniowych. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy – informuje wykonawca robót MPDM w Mławie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
19 dni temu

Gdzie przewodniczący z krytyką? Nic się nie dzieje to bufon pierwszy do boju a teraz milczy?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x