Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Moja Niepodległa u przedszkolaków z SP nr 2


Dzieci z grupy OB Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie swoim występem upamiętniły kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Recytując wiersze i śpiewając pieśni patriotyczne, przybliżyły swoim młodszym kolegom losy państwa polskiego pod zaborami. Na scenie dominowały biało-czerwone rekwizyty. Przedszkolaki wspólnie odśpiewały hymn dla Niepodległej. Następnie, dzieci z grupy OA zabrały nas w podróż po Polsce. Zaprezentowany przez nie taniec oraz piosenka przeniósł nas do współczesnej, wolnej Polski.


źródło i foto: SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x