Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwie cysterny i osobówka. Wypadek koło Dreglina


Wczoraj rano,  na krajowej 60-ce w miejscowości Dreglin doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów, dwóch samochodów ciężarowych z cysternami i jednego samochodu osobowego. Jak podała ciechanowska policja,  jedna osoba została przewieziona do szpitala – ale na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń ciała. Przez długi czas droga byłą zablokowana. Jak wstępnie ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej cysterna z mlekiem zderzył się z jadącą drogą krajową cysterną, w której był wodorotlenek. Ta z kolei zderzyła się z jadącym z przeciwnej strony osobowym Volvo, które dachowało.


źródło: KPP Ciechanów

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x