Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka [FOTO]


5 listopada obchodzone jest jedno z najmilszych świąt– Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek! Dzień ten jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych, ulubionych, bajkowych bohaterów. Do przedszkola SP nr 2 przybyły dzieci przebrane w piękne bajkowe stroje. Nie zabrakło księżniczek czarodziejek, superbohaterów, Czerwonych Kapturów i tygrysków.


Przedszkolaki uczestniczyły w teatrzyku „Złotowłosa i trzy misie” w wykonaniu nauczycielek przedszkola. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały spektakl. Tego dnia również rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, z których pochodzą. Wykonywały bajkowe zadania. Przez chwilę stały się Kopciuszkiem, który oddzielał ziarna od grochu.

Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczne. Dzień ten przypomniał wszystkim, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło przedszkolakom dużo radości.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x