Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

10 marsz w Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uwaga! Nowa trasa!


Stowarzyszenie Mława miasto zabytkowe zapraszamy na organizowany już po raz dziesiąty marsz w Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uwaga! Zmieniała się trasa marszu i miejsce jego rozpoczęcia.


Nowa trasa tegorocznego Marszu ustalona. Marsz rozpocznie się na parkingu Nadleśnictwa Dwukoły (gm. Iłowo – Osada). Nowa 3-kilometrowa trasa będzie trochę krótsza, niż wcześniej planowana, ale równie ciekawa. Na początek marszu zaplanowane jest zwiedzanie izby edukacyjno-historycznej Nadleśnictwa Dwukoły. O godzinie 12 wspólnie odśpiewany będzie hymn narodowy i wyruszymy na trasę marszu. Osią trasy będą średniowieczne wały graniczne usypane wzdłuż mazowiecko – krzyżackiej granicy. Powrót do punktu wyjścia czyli parkingu w Dwukołach. Po powrocie pyszna grochówka i niespodzianka.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x