Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gminny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych


„Więcej ruchu dla maluchów” – takie hasło przyświecało zorganizowanemu w gminie Wieczfnia Kościelna Turniejowi Gier i Zabaw Ruchowych dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych.


W rozegranych w piątek 4 listopada 2022 r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej zawodach, uczestniczyło 5 drużyn stanowiących reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy. Każda z nich składała się z 6 zawodników. Zabawy przeznaczone były zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Konkurencje przygotował nauczyciel w-f, Maciej Wiśniewski, który wspólnie z nauczycielkami klas I-III przeprowadził  również całe zawody. I choć nie brakowało sportowych emocji, to turniej przebiegał w miłej i wesołej atmosferze, nie tylko rywalizacji ale też dobrej zabawy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez wójta Mariusza Gębalę, który kibicował tego dnia młodym sportowcom i osobiście je wręczał. Reprezentacje wszystkich szkół otrzymały pamiątkowe puchary a najbardziej wyróżniający się zawodnicy dostali pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Pomysłodawcą i inicjatorem zawodów była Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wieczfni Kościelnej Hanna Bojarska. Zawody odbyły się w ramach realizacji projektu „Warto być aktywnym”, realizowanego w ramach programu „Sport na Start 2022”, którego koordynatorem jest Zbigniew Krystkiewicz.

źródło i fot.: Gmina Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x