Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar na Smolarni. Jedna osoba trafiła do szpitala


Trzy zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do zgłoszenia o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Smolarnia. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu. Na miejscu okazało się, że paliło się w jednym z mieszkań. Na skutek podtrucia jedna osoba zasłabła i straciła przytomność. Kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili poszkodowanej strażacy, a zespół ratownictwa medycznego zabrał ją do szpitala. Działania strażaków z JRG i OSP Mława trwały  około godziny. Policja ustala okoliczności pożaru.


red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x