Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najdłuższa flaga w historii gminy Stupsk. Uszyta własnoręcznie


Do rocznicy Narodowego Święta Niepodległości w niecodzienny sposób przygotowała się gmina Stupsk. Z inicjatywy pracowników powstał projekt uszycia najdłuższej flagi w historii gminy Stupsk. Uszyta specjalnie na tę okazję flaga Polski ma długość 104 metry i razem z mieszkańcami uroczyście przeniesiona będzie podczas marszu 11 listopada w 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości RP.


W akcji szycia flagi pomagał wójt Jacek Świderski, który podjął wyzwanie i symbolicznie zszył kilka metrów flagi, ale też delegacje ze szkół podstawowych. Te ostatnie włączyły się w tworzenie wideo-oprawy zbliżającego się święta. Efekty będzie można zobaczyć publicznie już 11 listopada.

– Zapraszam Państwa serdecznie do udziału w tych uroczystościach, które rozpoczną się Mszą świętą w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym w Stupsku o godz.11:00. Wspólnie upamiętnijmy dzień, tak ważny dla nas, Polaków! – zachęca do udziału w uroczystościach wójt Świderski.

źródło i foto: gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x