Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Drukarka 3D w SP 7 w Mławie


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie na lekcjach informatyki zapoznają się z procesem druku przestrzennego. W ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości została zakupiona drukarka 3D FlashforgeAdventurer 4.


Dzięki niej uczniowie poszerzają swoje umiejętności z zakresu nowych technologii. Uczniowie podczas zajęć zapoznają się z jej budową, sposobem działania oraz zasadami bezpiecznego korzystania. Drukowanie 3D wspomoże dzieci w ich rozwoju intelektualnym, rozbudzi ich wyobraźnię i wzmocni zdolności w zakresie inteligencji przestrzennej i logicznej.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
rysiu
rysiu
1 rok temu

dobra ! demo żeście sobie wydrukowały NA MASZYNCE ZA 7K…
NO TO TERAZ JASIE… CZAS CO STWORZYĆ O PODSTAW… JAKIEŚ Z SZEŚCIU POKAZOWYCH LEKCJI OD PRODUCENTA… CO ZAKUP ZAWIERA…

JAN BO
JAN BO
1 rok temu

też ją kupię sobie – tylko obecnie jestem na etapie rozpoznawania walorów… POSIADA REGULACJĘ TEMPERATURY FILAMENTU – ROZUMIEM IŻ DLA UŻYTEGO OPROGRAMOWANIE SAMO POWINNO USTAWIĆ TEMPERATURĘ DYSZY UND OPTYMALNĄ SZYBKOŚĆ DRUKU… TEMPERATURĘ STOŁU ORAZ SZYBKOŚĆ WENTYLATORA SCHŁADZAJĄCEGO… MOŻLIWOŚCI RĘCZNEJ REGULACJI PRZEZ WIFI … ZA PRAWIE 7 TYSIAKÓW BARDZIEJ BYM BYŁ ZAINTERESOWANY WIĘKSZYM WYDRUKIEM: MÓJ PROTOTYP 400X400X40 MUSIAŁBYM WYDRUKOWAĆ W KAWAŁKACH… TOLERACJA DLA TURBIN RollsRoys 0,0001 mm wobec czego chwilowo bajerancka machina ale tylko dla przedszkolaków co MAŁEGO krokodylKa se wydrukowały…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x