Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Wjazd na Osiedle Młodych od Szpitalnej utrudniony


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Od 5 listopada szacunkowo do 25 listopada 2022 r. będzie prowadzona inwestycja polegająca na przebudowie odcinka ul. Osiedle Młodych (przy przyległych pawilonach handlowych) na odcinku od ulicy Szpitalnej do wysokości zakrętu.

Zostanie wymieniony zniszczony krawężnik, następnie nastąpi sfrezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej oraz będzie położona nowa nawierzchnia jezdni wraz ze wzmocnieniem siatką przeciwspękaniową.

W związku z zaplanowanymi pracami wystąpią utrudnienia w ruchu, w tym ograniczenie możliwości korzystania z przyległych miejsc parkingowych. Uprzejmie prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz korzystanie z alternatywnych dróg dojazdu. Wykonawcami robót są Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. oraz podwykonawca w zakresie wymiany warstwy bitumicznej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Premier
Premier
1 rok temu

Od razu trzeba będzie zrobić tarczę remontową dla handlarzyków.

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  Premier

A czemu służy ta złośliwość? Wstyd!

Miki
Miki
1 rok temu
Reply to  Zazula

A

Last edited 1 rok temu by Miki
xw45
xw45
1 rok temu
Reply to  Premier

co glupiemu po rozumie

XYZ
XYZ
1 rok temu

Jak będą robić tak jak na Studzieńcu to TRAGIEDIA .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x