Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto Niepodległości będziemy obchodzić jak co roku


W piątek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Mławskie obchody tradycyjnie rozpoczniemy mszą św. o godz. 10:00 w kościele pw. Świętej Trójcy. Następnie uczestnicy uroczystości przejdą do parku miejskiego, gdzie przy pomniku Józefa Piłsudskiego rozpocznie się oficjalna uroczystość. Zwieńczeniem obchodów będzie XXXI Bieg Niepodległości ulicami wokół parku (początek o 12:30).


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x