Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Młodzieżowa Giełda Zawodów. Będą poszukiwać pracowników, stażystów i praktykantów  


Młodzieżowa Giełda Zawodów jest spotkaniem osób planujących dalszą ścieżkę edukacji z firmami i instytucjami, które w przyszłości będą poszukiwać pracowników, stażystów i praktykantów. To wyjątkowa okazja dla uczniów szkół podstawowych, by w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami, a także przełamać pierwsze lody w kontakcie z rekruterami.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Dzięki Młodzieżowej Giełdzie Zawodów poza niebywałą oszczędnością czasu i środków związanych z nawiązaniem kontaktu z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami, zyskujesz:

Możliwość poznania firm, które oferują konkurencyjne warunki zatrudnienia w Polsce i za granicą.

Szansę na spotkanie interesujących ludzi wśród reprezentantów wystawców – doświadczonych pracowników, naukowców, szefów firm i specjalistów w swojej dziedzinie.

Pomoc w opracowaniu lub poprawie CV bezpośrednio od naszych doradców zawodowych.

Przepis na sukces i motywację do dalszej nauki i pracy.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x