Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jak w ciekawy sposób zachęcić uczniów do zmiany obuwia? [FOTO]


Samorząd Uczniowski SP nr 2 w Mławie, starając się zachęcić do zmiany obuwia całą społeczność szkolną wpadł na pomysł oryginalny i ciekawy. Przygotował mianowicie dla uczniów „Dzień Wesołego kapcia”. Kolorowe, ciepłe i bardzo często wesołe kapcie przemierzały korytarze oraz sale szkolne i przedszkolne. Pojawiły się kapcie czerwone, żółte, zielone, pstrokate, tęczowe oraz takie, które swoim wyglądem przypominały lwy, tygrysy oraz inne zwierzątka. Celem tego dnia było stworzenie domowej atmosfery oraz przypomnienie o obowiązku zmiany obuwia.


źródło i foto: SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x