Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławscy nauczyciele odznaczeni i nagrodzeni [FOTORELACJA]


Nadane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnią Służbę, medale Komisji Edukacji Narodowej nadane przez ministra edukacji, a także nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty trafiły do grona wyróżnionych nauczycieli, wśród których znaleźli się też dyrektorzy i nauczyciele z mławskich szkół.


Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i nagród przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowana przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty Delegatura w Ciechanowie odbyła się 27 października w Auli Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz państwowych , samorządowych, dyrektorzy szkół, przedszkoli, placówek oświatowych oraz licznie przybyli nauczyciele reprezentujący powiaty: ciechanowski, mławski, płoński, pułtuski i żuromiński.

Na wniosek Burmistrza Miasta Mława Prezydent RP nadał Medal Złoty za Długoletnią Służbę – Piotrowi Piwowarskiemu – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie, Joannie Wyszkowskiej – Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Mławie.

Na wniosek Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Mławie Medal Złoty za Długoletnią Służbę  otrzymała też Lidia Domańska nauczyciel ZPO Nr 1.

Nauczyciele z mławskich szkół również znaleźli się wśród odznaczonych medalem Komisji Edukacji Narodowej, przyznawanym przez Ministra Edukacji i Nauki.

Medal KEN otrzymali:

  • Danuta Wiśniewska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie
  • Katarzyna Próchniak – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie
  • Natasza Dmuchowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie
  • Edyta Kowalkowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie

Na wniosek Międzyszkolnej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność” w Mławie Minister Edukacji i Nauki przyznał medal KEN również nauczycielowi informatyki w ZPO nr 3 w Mławie – Mariuszowi Sobotce.

Medal KEN odebrały również  nauczycielki Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Mławie: Anna Wieczorek (za 2021) i Barbara Stęmplińska (za 2018).

Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymał Mirosław Łabanowski nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie.

Odznaczonym i nagrodzonym nauczycielom gratulujemy!

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nfz
Nfz
29 dni temu

……

EnBaPe
EnBaPe
29 dni temu

To proszę jeszcze fotkę z odcinkami z wypłat i temat nauczycieli zamkniemy .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x