Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dyni u Gumisiów, Niedźwiadków i Pszczółek w MPS nr 3 [FOTORELACJA]


W dniu 28 października 2022 dzieci 5-letnie z grup: Gumisie, Niedźwiadki i Pszczółki obchodziły Dzień Dyni. Tego dnia dzieci ubrały się na pomarańczowo, a także były przebrane w piękne dyniowe stroje.


Dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach, których motywem przewodnim była dynia, oraz wzbogaciły wiedzę na jej temat.

Każda grupa ozdobiła swoją dynię, nie brakowało ciekawych pomysłów, więc powstały wyjątkowe, piękne „dyniowe okazy”. Grupowe dynie są ozdobą  jesiennego kącika na korytarzu przedszkolnym. Święto Dyni było dniem pełnym radości i niezapomnianych wrażeń.

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x