Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

I znów auto bez kierowcy. Tym razem w Proszkowie [FOTO]


Niebieski Seat Ibiza wpadł na ogrodzenie i wywrócił się dzisiaj rano na łuku drogi w miejscowości Proszkowo (gm. Szreńsk). Gdy na miejsce przybyli strażacy z OSP w Szreńsku i z JRG Mława, okazało się, że auto leży na boku, w środku jednak nie ma nikogo. Prowadzone poszukiwania nie dały rezultatu. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a Policja ustala, kto kierował autem.


red.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Domownik
Domownik
1 miesiąc temu

No proszę, policja powinna tam stać codziennie o różnych godzinach dziennych i nocnych kontrolę Alko i prędkość.
Będzie bezpiecznie

Damian z kukurydzy
Damian z kukurydzy
1 miesiąc temu

Ten kierowca , uderzył w ogrodzenie szkoły . To przerażające ! Przecież tam my rodzice odbieramy nasze dzieci po zajęciach . Dobrze że nikomu nic się nie stało .

Do dałmiana
Do dałmiana
1 miesiąc temu

Damianie, proszę wrócić razem ze swoim dzieckiem do podstawki bo widać, że nie radzisz sobie z podstawową umiejętnością, jaką jest poprawne pisane na klawiaturze i stawianie spacji w odpowiednich miejscach. Dzieci powinny być odbierane z placu szkoły, zza siatki i zza barierki, która jest przed bramką wejściowa. Nie pierwszy i zapewnie nie ostatni raz w tym miejscu prawa fizyki są nieubłagane dla kierowców, którzy potrafią wciskać tylko gaz do dechy i nie zachowują trzeźwego myślenia.

kierowca
kierowca
1 miesiąc temu

Dobrze, że codziennik pisze o takich sytuacjach, ale jak widać można jeździć pijanym za kierownicą , wystarczy tylko szybko uciec z miejsca zdarzenia i kary się uniknie. Tak też 3 miesiące temu zrobił wspomniany w komentarzu Majun i cisza jak po śmierci organisty jak to potocznie się mówi. z tego co mówią w Szydłowie, to tą sprawą zajęła się policja z Mławy, ale znając życie włos z głowy mu nie spadnie. Moim zdaniem gdyby policja z Szydłowa chciała, to tak by Majunowi życie umiliła, że odechciałoby mu się jeździć samochodem po Szydłowie.

srs
srs
1 miesiąc temu

Majun nie majaun ale przypadków jest już sporo , wszystkie wyglądają podobnie auto przywrócone na bok i z otwartą szybą kierowcy. Wg mnie tamtędy został wyciągniety kierowca . Tak dobrze czytacie , kierowca został uprowadzony. Teraz najlepsze. Jak ten cały majun się odnajdzie to pewnie nic nie będzie pamiętał. Wniosek jest jeden . Mamy do czynienia z uprowadzeniami i hipnozą. Mam jeszcze jedną teorię , uprowadzeni później będą głosować na PO i to może świadczyć że zostali poddani lobotomii. Tak czy inaczej sprawa jest poważna.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  srs

Zmarnowałem 10 sekund życia na czytanie twoich wypocin. Myślałem że to coś mądrego a to kolejny intelygent z nowej elyty PiS

srs
srs
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

dobra , już wiem. nie będę używał słów typu lobotoamia itp .

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu
Reply to  srs

Idź do lekarza od nóg, bo na głowę to u ciebie nikt już nie pomoże.
J384Ć P15

Wiesiek
Wiesiek
1 miesiąc temu
Reply to  srs

Ale ci szatan z Torunia i Balbina z Żoliborza mózg wyprali. Współczuję

Roki
Roki
1 miesiąc temu

Skoro kierowca zwiał to pewnie miał coś na sumieniu,pijany może był.Ta plaga pijanych kierowców jest coraz większą,nic sobie z tego nie robią.

obiektywny
obiektywny
1 miesiąc temu

A tym autem czasami nie jechał Majun z Szydłowa, ponieważ to on ostatnio samochodem wjeżdża w płot, a następnie znika jak kamfora w wodzie i szukajcie wiatru w polu.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x