Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzwoni nieznany numer? Sprawdź, kto to!


Na pewno i Tobie to się czasem przydarza. Słyszysz dźwięk połączenia przychodzącego, może przerywasz ważne zajęcie, zerkasz na telefon, a tam – nieznany numer. Co robisz w takiej sytuacji?


Strategie postępowania z nieznanymi numerami są różne. Jedni nie odbierają w ogóle połączeń od nieznanych numerów, chyba że spodziewają się wizyty kuriera lub czekają na inny ważny telefon.

Drudzy odbierają i bardziej lub mniej cierpliwie tłumaczą, że nie są zainteresowani ofertą paneli fotowoltaicznych czy spotkaniem, na którym można kupić najlepsze na świecie garnki w promocyjnej cenie.

Jeszcze inni pytają, skąd dzwoniący ma ich numer, a następnie stanowczo proszą o wykasowanie swojego numeru z bazy i kończą rozmowę.

Bez względu na to, w której grupie jesteś, możesz sprawdzić, kto do Ciebie dzwoni z nieznanego numeru, zanim naciśniesz zieloną słuchawkę. Umożliwia to portal infonumer.pl.

Internetowa baza numerów komórkowych – jak to działa?

Chcesz wiedzieć, kto do Ciebie dzwoni z nieznanego numeru? Wejdź na infonumer.pl – sprawdź każdy nieznany numer. Infonumer.pl to portal z wyszukiwarką numerów telefonów stacjonarnych i komórkowych. Wystarczy wpisać nieznany numer, by dowiedzieć się, kto dzwonił, i poznać opinię innych użytkowników portalu na temat telefonującego numeru.

Baza infonumer.pl zawiera ok. 4,8 mln numerów telefonów, którym wystawiono 16 mln opinii. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że i Ty znajdziesz odpowiedź na pytanie, kto do Ciebie dzwonił.

Możesz również pobrać aplikację infonumer.pl na swój telefon. Dzięki niej nie będzie trzeba wpisywać numeru na stronie internetowej za każdym razem, gdy dzwoni nieznany numer. Po prostu jeśli numer jest w bazie infonumer.pl, na ekranie telefonu wyświetli się okienko z informacją. Po zakończeniu połączenia, użytkownik aplikacji będzie może dodać swoją opinię na temat danego połączenia.

Aplikacja ułatwia również blokowanie spamu – użytkownik może ustawić filtry, dzięki którym określone połączenia będą odrzucane.

Korzystanie ze strony internetowej, jak i z aplikacji jest bezpłatne. Aby korzystać z podstawowych funkcjonalności portalu, takich jak wyszukiwanie numerów, nie musisz się rejestrować.

Co jeszcze znajdziesz na portalu infonumer.pl

Na stronie infonumer.pl sprawdzisz nie tylko nieznany numer telefonu. Na portalu funkcjonuje baza firm. Każdy użytkownik może dodać opinię o świadczonych usługach czy sprzedawanych produktach w danej firmie, co może ułatwić wybór innym użytkownikom portalu.

Przykładowo, szukasz niebanalnych ubrań polskich producentów? Dzięki infonumer.pl możesz poznać podstawowe informacje o firmie Krawcownia, która prowadzi sprzedaż online ciekawych ubrań dla kobiet, również plus size.

Ponadto na stronie infonumer.pl możesz sprawdzić numer kierunkowy dla danej miejscowości w Polsce. Wystarczy kliknąć zakładkę „Kierunkowe” i wybrać województwo, w którym leży dana miejscowość. Porównaj numery kierunkowe w Polsce!

Każdego dnia z portalu infonumer.pl korzysta ponad milion osób, a baza numerów telefonów oraz firm stale się rozrasta. Teraz i Ty możesz korzystać z funkcjonalności serwisu i pomagać innym użytkownikom identyfikować nieznane numery.

 

mat.sponsorowany

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x