Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Okradł restaurację. Szuka go policja


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy oraz telefonu komórkowego z ciechanowskiej restauracji. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu.


Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 października 2022roku. Młody mężczyzna przedostał się do wnętrza restauracji a następnie ukradł pieniądze w kwocie 1510zł oraz telefon komórkowy o wartości 300zł. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciu mężczyzny.

Policja prosi o informację od osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają wiedzę na temat kradzieży. Informację można przekazywać anonimowo.  Osoby, których informacje mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży proszone są o kontakt pod nr telefonu: 47 703-12-00 bądź e-mail: kppciechanow@ra.policja.gov.pl

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x