Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jak nauczyć robota wydawać dźwięki, pokazywać emocje, liczyć oraz poruszać się?


Uczniowie klasy 3 a w Szkole Podstawowej nr 7  podczas zajęć edukacji informatycznej zapoznali się z robotami edukacyjnymi Codey Rocky. Mały ale bardzo inteligentny robot do nauki programowania zabrał dzieci w niesamowitą przygodę.


Wykonując zadania programistyczne uczniowie poprzez świetną zabawę i doświadczenie dowiedzieli się w jaki sposób nauczyć robota wydawać dźwięki, pokazywać emocje, liczyć oraz poruszać się. Dzięki robotom uczniowie mają możliwość odkrywać tajniki programowania oraz rozwijać umiejętności logicznego myślenia, intuicji, wyobraźni, wnioskowania, a także pracy zespołowej.
Roboty Codey Rocky zostały zakupione w ramach realizacji programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Laboratoria Przyszłości”.

źródło i foto: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x