Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Drogowe pułapki w Mławie


Mija już 2022 rok, a drogowcom w Mławie nie udało się ponaprawiać nawierzchni na wszystkich ulicach. Przed takimi drogowymi, niebezpiecznymi miejscami  przestrzega jeden z naszych czytelników, na przykładzie Osiedla Młodych i skrzyżowania Różanej ze Szpitalną.  O ile ubytki w asfaltowych nawierzchniach tak właściwie przestały użytkowników dróg dziwić, to dziura w pokrywie studzienki jest niebezpieczna.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
17 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wólczanka
Wólczanka
1 miesiąc temu

Chcecie zobaczyć doły, dziury w ulicy, to polecam róg ul. Cmentarnej i Wiktora Alerta.

John
John
1 miesiąc temu

Osoba podająca ubytki czy dziury na skrzyżowaniu Szpitala z Różana pomyliła chyba ulice. Mieszkam blisko tego skrzyżowania i stwierdzam, że wszystko jest w porządku.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  John

teraz jest…wcześniej nie było…

POTS
POTS
1 miesiąc temu

Witam. Pokrywa studzienki już we wtorek była nowa dzięki interwencji radnego, któremu sprawę przedstawiłem w niedzielę. Dziękuję Panie Michale za szybką reakcję i skuteczne działanie.

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu
Reply to  POTS

Gó…o prawda, bo zanim codziennik napisał o tym, to sprawa była poruszana na forum publicznym na „fejzbuczku” i dlatego doczekała się naprawy. Ot i cała prawda.

Pan Michał to to ma tyle do powiedzenia w ratuszu co ja brudu za paznokciami, proszę szanownego pana/i. On tylko rączkę podnosi i przytakuje burmistrzowi, on nawet palcem w bucie nie kiwnie, a więc go tak nie wychwalaj.

Radny
Radny
1 miesiąc temu
Reply to  Zołza

To zadbaj o paznokcie brudasie, bo do powiedzenia ma bardzo dużo.

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu
Reply to  Radny

Ooo, zabolało, czyścioszku.
Radny Michałek nigdy nie jest przeciwko burmistrzowi , bo burmistrz go sobie już dawno okręcił wokół palca. Przestał podskakiwać jakieś 8 lat temu.

Adi
Adi
1 miesiąc temu

Najłatwiej w pozbyciu się dziur czy ubytków w asfalcie jest zadzwonienie na straż miejską przyjadą zrobią zdjęcia i za 2 tygodnie będzie naprawione ale to my musimy zgłosić a nie czekać i narzekać.

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu
Reply to  Adi

Także nieprawda.
Po interwencji SM, zastawiają dziury elementami z progów zwalniających, stawiają patriotka” i za przeproszeniem mają to w d…ie. Dziury jak były tak są i to nie tygodniami, a miesiącami. Najwyżej jak ktoś wyrwie „patriotka” z tego elementu, to spowrotem go tam umieszczają za jakiś czas.
Obserwuję dziurę na Sienkiewicza już od dłuższego czasu. Na Wymyślinie też leży na dziurze taki element.

Oświata umiera
Oświata umiera
1 miesiąc temu
Reply to  Zołza

Niby nauczycielka a takie słownictwo, dobrze że inny chociaż ortografię wytknie…. dno, dno i wodorosty….

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu

Kto? Ja? Nauczycielka? – coś ci się w główce poprzewracało, droga pani 😀
Chodzi ci o wyrażenie „z powrotem”? – tak, masz rację: mea culpa.
Czy tobie nigdy nie zdarza się zrobić błędu?

Oświata umiera
Oświata umiera
1 miesiąc temu
Reply to  Zołza

To musi być więcej znudzonych kur domowych które w internecie udają zołzy. Bo ta która kojarzę podawała się za nauczycielkę i też kręciła g..wno burze.

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu

Jedną z tych kur domowych w internacie na 100 % jesteś Ty.
Cóż, mam to szczęście, że jak sobie wymyślę jakiś nick, to zaraz ktoś zaczyna go również używać i często próbuje mnie kompromitować.
Kurą domową nigdy nie byłam, zawsze pracowałam i nigdy na niczyim utrzymaniu nie bylam.
Tyle w temacie. Koniec. Kropka.

Oświata umiera
Oświata umiera
1 miesiąc temu
Reply to  Zołza

Jestem facetem…
I po tym jak piszesz od razu wiedzę że to ten sam gnom ogrodowy co wtedy, który nie udane życie prywatne rekompensuje sobie g…wno burzami w internecie.
Ciekawe czy nie anonimowo tez byś się tak produkowała.

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu

Sądzę ciebie według siebie – w taki właśnie sposób oceniasz innych. Nie przyrównuj mnie do siebie, bo za nisko stoisz gnomie leśny.
Ps.
Faceci, szczególnie niektórzy 😀 , też bywają kurami domowymi.

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu

Dziury na jezdniach, dziury w chodnikach. Nikt tego nie naprawia. Ratusz już tego nie ogarnia.
Od jakiegoś czasu, już od około miesiąca jest dziura w chodniku na ul. Sienkiewicza między dwoma marketami zasłonięta elementem progu zwalniającego czy czymś podobnym. Uwazam że jest to bardzo niebezpieczne zarówno dla pieszych jak i rowerzystów czy użytkowników hulajnóg. O tą zasłonę łatwo się potknąć, tym bardziej, że mamy jesień i maskują ją spadające liście z drzew.
Ratusz nic sobie z tego nie robi u nawet chyba nie myśli o naprawieniu tak tej dziury jak i innych.

XYZ
XYZ
1 miesiąc temu
Reply to  Kuba

Na Dworcowej na drodze postawili słupek parę miesięcy temu i nic się nie dzieje . Wygląda na to , że teraz tak naprwiaja dziury .

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x