Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy w Dzierzgowie cieszą się już nowym wozem bojowym


Ochotnicza Straż Pożarna w Dzierzgowie i Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbku (gm. Stupsk) to dwie jednostki w naszym powiecie, na których wyposażenie w tym roku trafią nowe wozy bojowe. Środki na zakup tych samochodów są montażem finansowym z udziałem wkładu własnego gminy, przede wszystkim jednak główny ciężar finansowy ponosi Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.


Strażacy w Dzierzgowie już od minionego piątku cieszą się nowym wozem bojowym. Przyjazd wozu powitali uroczystą, strażacką asystą. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z tego wydarzenia. 

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x