Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocny turniej piłki nożnej Joker CUP w Mławie. Zapraszamy


Stowarzyszenie Joker Mława oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  Mławie serdecznie zapraszają na Nocny Turniej Piłki Nożnej JOKER MŁAWA CUP III. Turniej odbędzie się w piątek 28 października na obiektach MOSiR w Mławie.


Turniej ma formułę otwartą. Grać mogą osoby powyżej 16 roku życia, zarówno amatorzy jak i  osoby zrzeszone, grające w klubach w lokalnych ligach piłkarskich.

„Liczymy na kolejną udaną imprezę piłkarską w Mławie. Zapowiada się fajna zabawa. Już dziś udział potwierdziło kilka zespołów z innych miast, w tym bardzo mocne ekipy „Tanatos” z Warszawy, „Czarki” z Przasnysza czy też drużyna „No Name” z Drobina, która ostatnio doskonale prezentowała się w podobnych zawodach. Liczymy jeszcze na potwierdzenie reprezentantów z Ciechanowa i Płońska. Na starcie na pewno nie zabraknie lokalnych ekip z zawodnikami Joker Mława na czele, występującymi w roli gospodarza.” – komentuje Zbigniew Krystkiewicz, prezes Stowarzyszenia Joker Mława.

„Prawdopodobnie będziemy grać na trzech boiskach jednocześnie. Zależy to od ilości zgłoszonych drużyn. Już dziś mamy 8 ekip, więc należy spodziewać się fajnej, męskiej rywalizacji.” – dodaje Krystkiewicz.

Zawody zaczynają się od 19.00. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek, gorącą herbatę i wodę dla wszystkich uczestników. Nie zabraknie oczywiście cennych nagród, pucharów, statuetek indywidualnych a także nagród rzeczowych. Zaplanowano ponadto kilka konkursów sprawnościowych. Zarówno zawodnicy jak obecni kibice będą mogli zdobyć statuetki tzw. „Turbo Jokery” oraz nagrody rzeczowe.

JOKER MŁAWA CUP III (1)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x